Viola Brzezińska - A2

Producentem muzycznym płyty A2 jest Marcin Pospieszalski, bardzo ceniony producent muzyczny w Polsce i za granicą, laureat m.in. trzech "Fryderyków" za produkcje muzyczne m.in. płyt Anny Marii Jopek, Raz Dwa Trzy, Mietka Szcześniaka.

Viola Brzezińska - A2   Nagrań dokonano w RecPublica Studios w Lubrzy oraz w Tuluba Studio w Poznaniu. W nagraniach wzięli udział znakomici muzycy, z którymi Viola współpracuje na co dzień, a także Lidia Pospieszalska (chórki), Marcin Pospieszalski (bas, skrzypce, chórki), Thomas Celis Sanchez (instr. perkusyjne), Sławek Kosiński (gitary).

Viola Brzezińska A2

1. Drugie Szkrzydło
2. Na Marginesie
3. Horyzont
4. Podróż w czasie
5. Raj
6. Moja Droga
7. Herbata z Miodem'
8. Miedzu wczoraj a jutro
9. Noc
10. Motyl
11. Zamglone
12. Spotkamy się
13. Idaho
14. Ślady na piasku

Viola Brzezińska - Herbata z miodem
ViolaBrzezinska

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

chrzescijanskiegranie.pl

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najnowszy numer

GN 03/2025

19 stycznia 2025

ks. Adam Pawlaszczyk ks. Adam Pawlaszczyk Redaktor naczelny „Gościa Niedzielnego”, wicedyrektor Instytutu Gość Media. Święcenia kapłańskie przyjął w 1998 r. W latach 1998-2005 pracował w duszpasterstwie parafialnym, po czym podjął posługę w Sądzie Metropolitalnym w Katowicach. W latach 2012-2014 był kanclerzem Kurii Metropolitalnej w Katowicach. Od 1.02.2014 r. pełnił funkcję oficjała Sądu Metropolitalnego. W 2010 r. obronił pracę doktorską na Wydziale Prawa Kanonicznego UKSW w Warszawie i uzyskał stopień naukowy doktora nauk prawnych w zakresie prawa kanonicznego.

Luki w sumieniu

Hatsue Yagi miała 92 lata, kiedy trafiła do zakładu fotograficznego pana Hirasaki. Było to właściwie już po jej śmierci. Tak to przynajmniej wymyśliła Sanaka Hiiragi, pisząc powieść „Fotograf utraconych wspomnień”.

Więcej w Artykuł

Dodatki specjalne