Nowy numer 20/2018 Archiwum

Niech cię zbudzą Roraty

Piosenka Magdy Anioł będzie towarzyszyć uczestnikom tegorocznych Rorat z „Małym Gościem”. I, dla chętnych, budzik z tą melodią.

Bohaterem Rorat z „Małym Gościem” będzie w tym roku „Strażnik skarbów” – święty Józef. Na stronie „Małego Gościa” można także znaleźć dzwonki na telefon, przygotowane na podstawie piosenki roratniej o św. Józefie. Możesz pozwolić się tą melodią obudzić, możesz wgrać tę melodię jako sygnał SMS lub po prostu jako sygnał połączenia przychodzącego.

Co można powiedzieć o świętym, który na kartach Ewangelii nic nie mówi? Wiele. Z samej Ewangelii można wydobyć zaskakująco dużo fragmentów dotyczących „milczącego świętego”. Pomogą w tym Roraty z „Małym Gościem”. Niezwykłość św. Józefa potwierdza także jego działalność „z nieba”. Mnożą się świadectwa nadzwyczajnych łask otrzymanych za wstawiennictwem opiekuna Jezusa Chrystusa. Jego „specjalizacja” dotyczy spraw codziennych – domowej aprowizacji, rodzinnej logistyki i kwestii związanych ze znalezieniem i wykonywaniem pracy. O tym także – o wielu niesamowitych ingerencjach świętego – będzie mowa na Roratach z „Małym Gościem”.

A poza mową będzie też śpiewanie. Materiały roratnie zawierają także piosenkę o św. Józefie w wykonaniu Magdy Anioł.

Więcej o Roratach na stronie malygosc.pl.

Zobacz teledysk:

Teledysk Strażnik Skarbów
Mały Gość Niedzielny

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

  • jkl
    01.12.2017 05:00
    Infantylizacji liturgii i wiary. Pentekostalizacja. Te dzieci jako dorosłe będą omijały Kościół szerokim łukiem.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama