Nowy numer 20/2018 Archiwum

Pani premier napisała list do kierowcy seicento

Premier Beata Szydło napisała list do kierowcy seicento, który brał udział w piątkowym wypadku kolumny rządowej - poinformowała PAP szefowa gabinetu premier Elżbieta Witek. Premier Szydło rozumie co musi przeżywać ten młody chłopak i jego rodzina - podkreśliła.

"Potwierdzam, że pani premier Beata Szydło wysłała w środę list do pana Sebastiana. Wokół wypadku i tego młodego człowieka jest duży szum medialny, pojawiają się próby upolityczniania sprawy. Pani premier, która jest matką dwóch synów, rozumie co musi przeżywać ten młody chłopak i jego rodzina" - powiedziała PAP Witek.

Jak zaznaczyła, premier Beata Szydło chce, żeby kierujący seicento młody chłopak "wiedział, że jako obywatele są równi wobec prawa, że w postępowaniu mają te same prawa i obowiązki".

PAP zapytała o wypowiedzi polityków opozycji ws. wypadku. W środę konferencję w tej sprawie zorganizowali politycy PO. "Ta konferencja jest dowodem upolitycznienia sprawy i haniebnego wykorzystania wypadku" - podkreśliła Witek.

« 1 »

Zobacz także

 • Maluczki
  16.02.2017 10:29
  Obłuda i hipokryzja działaczy PO i ich pisaczy na portalach: http://vod.gazetapolska.pl/15019-obnazyla-hipokryzje-platformy
  doceń 3
 • Gość-z-rozbujanego-stara
  16.02.2017 11:15
  Dziwi mnie cały zamęt wokół tego wypadku.
  Sprawa jest posta młody stojąc na skrzyżowaniu pomyślał że to pierwsze auto to jakieś tajniaki w nie oznakowanym wozie, ruszył, a tu niespodzianka drugi taki leci ale bez sygnału.
  BORowiki jechały za szybko, na rozkaz władzy we własnym samochodzie (inaczej zdążyli by ominąć i młodego i drzewo), młodemu powinni dać mandat tak jak za wykroczenie i puścić.
  Żeby nie było ja nie oceniam tylko wnioskuje z własnego doświadczenia i tak to wygląda w mojej opinii.
  Pozdrawiam i mniej nerwów życzę.
  doceń 6
 • Gość
  16.02.2017 11:49
  czy można służbowym autem poruszać się w celach prywatnych? Czy w celach prywatnych można korzystać ze wzmocnionej obstawy BOR? Czy zatem kolumna samochodów z p.Premier miała WTEDY prawo jechać lewym pasem po drodze z podwójną ciągłą? Kierowca skręcający w lewo na drodze z podwójną ciągłą patrzy w przód, a nie w tył, jeśli nie słyszy sygnału dźwiękowego - a tego prawdopodobnie zabrakło. I w końcu: kiedy usłyszymy o zwolnieniu z TVP osób odpowiedzialnych za fałszywy przekaz dotyczący znaków na drodze (podwójną ciągła zafałszowano na przerywaną)? Państwo PiS dopuszcza, by w publicznej telewizji serwowano takie łgarstwa? Za to płacić mamy abonament? Za kłamstwa? Ciekawe też, że w głoszącym chrześcijańskie umiłowanie prawdy na temat tego publicznego kłamstwa żaden autor stanowiska nie zajął. Wasz katolicyzm wygląda na zdecydowanie koniunkturalny...
 • PANEugen
  18.02.2017 09:34
  Powinna przeprosić a nie obrażać. Obłuda fałsz i zakłamanie panuje w Polsce. Kiedyś planowali królowie.
  doceń 1

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama