Zapisane na później

Pobieranie listy

Gdy dzieci wyfruną...

Każdy rodzic to czuje i rozumie: dzieci w sposób wyjątkowy i totalny „organizują” nasz czas. Więc po ich wyjściu z domu czasu robi się aż nadto.

Agata Puścikowska Agata Puścikowska

|

Gość Niedzielny 39/2016

dodane 22.09.2016 00:00
0

W serialu „Ranczo” przyszła kolej nawet na siedmiodzietną Solejukową. Dopadł ją bowiem kryzys wieku podziecięcego, gdy dzieci podrosły, wyjechały z domu do szkół, i tyle ich widziano. Więc matka, co podobno jest częste, nie bardzo wie, co ze sobą zrobić. Bo komu jest potrzebna? Ile można zupę gotować mężowi czy pierogi lepić? Ale ponieważ Solejukowa mądra kobieta jest, i nawet licencjat zrobiła – z filozofii – postanowiła działać: filozofii w szkole uczyć. Jak potoczą się losy Solejukowej jako nauczycielki, nie wiadomo. Wiadomo jednak, że w zabawnym serialu jest sporo prawdy. Gdy dzieci dorastają, bywa, że następuje czas pustki. I trzeba (będzie) pustkę czymś sensownie zapełnić.

Dziękujemy, że z nami jesteś

To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.

W subskrypcji otrzymujesz

  • Nieograniczony dostęp do:
    • wszystkich wydań on-line tygodnika „Gość Niedzielny”
    • wszystkich wydań on-line on-line magazynu „Gość Extra”
    • wszystkich wydań on-line magazynu „Historia Kościoła”
    • wszystkich wydań on-line miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
    • wszystkich płatnych treści publikowanych w portalu gosc.pl.
  • brak reklam na stronach;
  • Niespodzianki od redakcji.
Masz subskrypcję?
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.
1 / 1
oceń artykuł Pobieranie..

Agata Puścikowska

Dziennikarz działu „Polska”

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2006 r. redaktor warszawskiej edycji „Gościa”, a od 2011 dziennikarz działu „Polska”. Autorka felietonowej rubryki „Z mojego okna”. A także kilku wydawnictw książkowych, m.in. „Wojenne siostry”, „Wielokuchnia”, „Siostra na krawędzi”, „I co my z tego mamy?”, „Życia-rysy. Reportaże o ludziach (nie)zwykłych”. Społecznie zajmuje się działalnością pro-life i działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych. Interesuje się muzyką Chopina, książkami i podróżami. Jej obszar specjalizacji to zagadnienia społeczne, problemy kobiet, problematyka rodzinna.

Kontakt:
agata.puscikowska@gosc.pl
Więcej artykułów Agaty Puścikowskiej