Nowy Numer 07/2018 Archiwum
 • Gość
  10.07.2017 13:38
  najbardziej mobilni w zmianie pracy sa jak wiadomo Amerykanie a ich szkoły nie należa do najwyższych w rankingach..Wyksztalcenie praktyczne sie liczy-czyli życiowe wykorzystanie wiedzy( a z tym w PL krucho...)
  doceń 2
 • Gość
  10.07.2017 14:08
  dopoki w szkolach bedzie zasada 3 x Z (zakuj, zdaj, zapomnij) zadna dobra zmaina nam nie grozi, tylko urzednicy zmieniajacy programy zarobia
  doceń 3
 • rsk
  11.07.2017 05:29
  Najbardziej społeczeństwo ogłupiają "eksperci" tacy jak pani B.H., którzy uważają, że w ciągu 1 roku można w sposób rzetelny i odpowiedzialny przygotować i przeprowadzić poważną reformę oświaty. Szanowana Pani, w normalnych krajach proces taki trwa 5-10 lat i przeprowadza rzeczywiste konsultacje, badania itd, a nie taką parodię dyskusji jak u nas, gdzie praktycznie osoby o innych poglądach nie były dopuszczane do głosu. Jaka może byc jakość tych zmian, jesli ich kalendarz jest podporządkowany terminom wyborów samorządowym i parlamentarnym. I jaki jest sens przywracania sowieckiego modelu szkolnictwa, bo to stamtąd został zaczerpnięty po II w.św. system najpierw 7-klasowej, a potem 8-klasowej szkoły podstawowej. Ile dzieci po szkole podstawowej trafi do liceów a ile do szkół zawodowych, co ta pani bredzi o wykształceniu ogólnym, jesli znacznej części młodzieży właśnie sie je skraca wskutek likwidacji gimnazjów. Jaki jest pomysł na szkolnictwo zawodowe, bo na razie nic rozsądnego nie przedstawiono ?! Rozumiem, że jedynym kryterium, które brano pod uwagę był cykl nauczania historii. Szkoda mi jedynie młodzieży, która na własnej skórze odczuje ten cały cyrk zafundowany przez PiS. Zamiast poprawiać jakość nauczania, bo tego nigdy za dużo, w bałaganiarski i chaotyczny sposób zmienia się strukture szkolnictwa bez rozeznania właściwych potrzeb.
  doceń 3
 • JAWA25
  11.07.2017 10:33
  religię nauczać poza szkołą
  doceń 3

Zobacz także

Reklama

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy