• facebook
 • twitter
 • YouTube
 • Newsletter
 • rss
 • Niemcy: Kolejne seksualne ekscesy imigrantów

  jad /wpolityce.pl

  dodane 14.03.2016 23:09

  Ośmiu mężczyzn molestowało na basenie kilkunastoletnie dziewczynki.

  Do zajścia z udziałem ośmiu ubiegających się o azyl mężczyzn w wieku od 18 do 21 lat doszło na basenie w Oberhausen. Jak podaje serwis wpolityce.pl, siedmiu spośród napastników pochodziło z Syrii, jeden z Tadżykistanu. Z zeznań poszkodowanych trzech dziewczynek wynikało, że je obłapiali, dotykali ich piersi i pośladków.

  Policja przesłuchała napastników, a następnie zostali wypuszczeni na wolność. Do podobnych incydentów na basenach dochodziło w ostatnich tygodniach częściej. Niedaleko Hamburga dwóch mężczyzn z Afganistanu zgwałciło czternastolatkę. Z kolei w styczniu administracja jednego z basenów w okolicy Kolonii zdecydowała, że nie będzie wpuszczać imigrantów powyżej 18 roku życia.

  Niedawno niemieckie ministerstwo zdrowia uruchomiło stronę internetową, dzięki której chce edukować imigrantów i przekazywać im informacje na temat panujących w Europie norm obyczajowych. Problem w tym, że można tam znaleźć informacje, że „bycie homoseksualistą nie jest kwestią wyboru. Jest to naturalne”. Ponadto znalazły się tam porady, jak uniknąć poczęcia dziecka. Więcej na ten temat pisaliśmy w tekście: Niemiecki rząd seksedukuje imigrantów.

  Po wydarzeniach sylwestrowych w Kolonii, gdzie ofiarami seksualnego molestowania ze strony imigrantów padło ponad tysiąc kobiet, Niemcy coraz bardziej nieufnie patrzą na przybywających do ich kraju migrantów. Niedawno w rozmowie z Andrzejem Grajewskim mówił na ten temat prof. Krzysztof Miszczak, przewodniczący Forum Polsko-Niemieckiego oraz przewodniczącyRady Fundacji „Polsko-Niemieckie Pojednanie”.

  "Tto, co się wydarzyło w Kolonii i w 14 landach niemieckich, a więc ataki na kobiety o podłożu seksualnym, odbiło się szerokim echem i w Niemczech, i w całej Europie. Nie ulega wątpliwości, że te wydarzenia, a zwłaszcza skandaliczny brak interwencji policji oraz zastosowanie samocenzury informacyjnej w państwie demokratycznym w imię politycznej poprawności, zmieniły diametralnie stosunek społeczeństwa niemieckiego nie tylko do migrantów, ale i do własnego państwa" - powiedział Andrzejowi Grajewskiemu.

  Przeczytaj: Niemcy znów boją się obcych.

  Niedzielna porażka partii CdU w regionalnych wyborach jest potwierdzeniem tych słów.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  • OBSERWATOR
   15.03.2016 08:14
   WIDAC TO WYRAZNIE ZE NIEMCY ZAPROSILI SOBIE GLALCICELI WITALI ICH NA DWORCU CHLEBEM I SOLA TO CZEGO TAKI PLACZ
  • west
   15.03.2016 08:57
   Kto inny ich zapraszał, kto inny jest gwałcony. Takie generalizowanie trochę się mija z celem. Władza z Angelą na czele z całą pewnością jest chroniona przed takimi sekscesami. Ofiarami własnej władzy padają zwyczajni Niemcy, niestety są i tacy, którzy dali się tej władzy zwieść.
   Widać nie tylko Polak bywa mądry po szkodzie ;)
  • Anna
   15.03.2016 09:09
   My też mamy przyjąć podobnych zwolenników damskich wdzięków. Pytam: po co nam to?
  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Reklama

   Zachowane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół