Nowy numer 16/2018 Archiwum

Zabił 1200 dzieci

"Kiedy tracisz własne dziecko, życie jest inne". Śmierć jego pięcioletniej córki Heather zmieniła wszystko.

Anthony Levatino zaczął przeprowadzać aborcje w 1977 roku, jeszcze podczas lekarskiego stażu w Nowym Jorku. W ciągu pięciu lat przeprowadził 1200 aborcji, w tym 100 w drugim i trzecim trymestrze.

W tym czasie okazało się, że Anthony i jego żona prawdopodobnie nie będą mieć dzieci. Zdecydowali się na adopcję. Swojej córce nadali imię Heather. Kilka lat później jego żona urodziła jeszcze syna.

Dwa miesiące przed szóstymi urodzinami Heather została potrącona przez samochód. Zmarła w drodze do szpitala. Po tym wydarzeniu Levatino przeprowadził jeszcze kilka aborcji, ale stało się to dla niego zbyt trudne.

- Kiedy tracisz własne dziecko, życie jest inne. Wszystko się zmienia. Nagle idea życia danej osoby staje się bardzo realna. To już nie jest kurs embriologii. To nie jest kilkaset dolarów. To dziecko, które pogrzebałeś - powiedział serwisowi lifesitenews.com.

Levatino przestał przeprowadzać aborcje w drugim trymestrze. Potem doszedł do wniosku, że  nie powinien zabijać dzieci także wcześniej. Związał się z ruchem pro-life.

- Jak można pogodzić się z 1200 nieżyjącymi dziećmi? Nie można. Jako aborcjonista byłem w epicentrum trzęsienia ziemi, ale odkąd przestałem  przeprowadzać aborcje i zaangażowałem się w wysiłki pro-life, mogę jasno zobaczyć, jak aborcja wpływa na wszystkich związanych z dzieckiem, które umiera. Żałuję wykonywania aborcji - podsumował Levatino.

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

  • Krzysiek
    04.03.2016 10:30
    >>Żałuję wykonywania aborcji - podsumował Levatino.<< To są NAJPIĘKNIEJSZE słowa, które można usłyszeć od człowieka, który niezależnie co zrobił: czy mordował nienarodzone dzieci, czy mordował dorosłych ludzi np. strzałem w tył głowy.
  • na marginesie
    04.03.2016 11:38
    Winą za śmierć Heather "oczywiście" obwiniono kierowcę samochodu, któremu dziewczynka zapewne wbiegła wprost pod maskę. Dziecko "zawsze niewinne"...

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama