Obama: Homoseksualność to przyszłość Ameryki

dodane 14.01.2016 11:10

aj/lifesitenews.com

Prezydent USA stwierdził, że zalegalizowanie związków homoseksualnych jest jego osiągnięciem.

Obama: Homoseksualność to przyszłość Ameryki   Jakub Szymczuk /Foto Gość Barack Obama

- Unikalna siła w narodzie tkwi w duchu zjednoczenia z tą mniejszością seksualną, która ma prawo normalnie żyć i kochać - tak Obama odniósł się podczas swojego ostatniego orędzia do kwestii homoseksualności.  - Jestem pewien naszej przyszłości, ponieważ widzę waszą trwałą jedność, zgodę i obywatelskie zaangażowanie w tę sprawę  - zaznaczył. Jak podkreślił, motywem do zalegalizowania przez Sąd Najwyższy USA par jednopłciowych były nagłaśniane sprawy osób, które zaczęły ujawniać swoją przynależność do homoseksualistów. - Dzieci zaczęły ujawniać swoim rodzicom, kim tak naprawdę są, a rodzice bez względu na wszystko, nadal je kochają. Takie postawy dodają nadziei na lepszą przyszłość, dodały jej także mi - mówił prezydent podczas orędzia.

Do tych słów odniósł się Brian Brown, dyrektor Narodowej Organizacji na rzecz Małżeństwa, stwierdzając, że Obama dopuścił się narodowej zniewagi celebrując coś, co jest sprzeczne z demokracją. - Tradycyjne małżeństwo zostało skradzione przez antykonstytucyjne, nielegalne zasady panujące w Sądzie Najwyższym Stanów Zjednoczonych – podsumował Brown.

Znikomą, bo jednogłosową przewagą (5:4) Sąd Najwyższy USA wprowadził w 2015 roku dyktat na poziomie federalnym, uznający tym samym, że pary jednopłciowe nie różnią się w niczym od rodziny składającej się z kobiety i mężczyzny.  Zaraz po ogłoszeniu werdyktu przez sąd, Pierwsza Dama USA, Michelle Obama, zaprosiła Jamesa Obergefella, który był powodem w sprawie – chciał, aby w stanie Ohio zalegalizowano związki homoseksualne. Kongresman tego stanu, Jim Jordan, na spotkanie z Pierwszą Damą zaprosił także Kim Davis, urzędniczkę w Rowan County, która została aresztowana na okres 7 dni po tym, kiedy nie zgodziła się na wydanie dokumentów niezbędnych do zawarcia związku małżeńskiego parze gejów. Jak zaznaczyła, nie uznaje tzw. małżeństw jednopłciowych z powodów religijnych. Obergefell zapowiedział wówczas, że jeśli Davis zechce się z nim spotkać, powie jej, że taka postawa nie jest sprawiedliwa i nie pokazuje Ameryki takiej, jaka ona jest. – Mam nadzieję, że moja postawa pomoże dzielnym chrześcijanom głośno mówić o różnicach pomiędzy parami jednopłciowymi a małżeństwami – odpowiedziała Davis.   

«« | « | 1 | » | »»

TAGI | BARACK OBAMA, OBAMA, PREZYDENT BARACK OBAMA

Zobacz

Przeczytaj komentarze | 53 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 CYnick 18.01.2016 20:34
Gej z dziada-pradziada???
"Homoseksualność to przyszłość Ameryki"...

- Ciekawe co w "homoseksualności" miałoby niby być takiego pięknego, żeby warto było się taką przyszłością cieszyć... ???

Homoseksualność, to przecież choroba, a co w chorobie może cieszyć... ????
Plusów: 2 ajka 16.01.2016 13:27
Niezalogowany użytkownik Ameryka wybrała sobie prezydenta który ich nienawidzi. Wierny muzułmanin.
Plusów: 2 Paweł Chądzyński 15.01.2016 13:50
Niezalogowany użytkownik Nie wszędzie głosowano przeciw. W stanach Maryland, Maine, i Waszyngton ludzie bezpośrednio głosowali za. Też w wielu innych stanach był to act prawny (a nie orzeczenie sądu) danego stanu, czyli głosowanie przez reprezentantów: np. Hawaje, Maryland, New Hampshire, Minnesota, itd.

wszystkie komentarze >