• facebook
 • twitter
 • YouTube
 • Newsletter
 • rss
 • Aborcja i handel: "To jest głowa, a to - ręka"

  jdud /YT / lifesitenews.com /lifenews.com

  dodane 29.07.2015 16:01

  Nie milknie afera wokół organizacji Planned Parenthood, która handlowała organami nienarodzonych, zabitych w jej klinikach.

  Dziennikarze śledczy ujawnili trzeci film - równie szokujący, jak dwa poprzednie.

  Jego bohaterką jest 24-letnia Holly O’Donnell, która zatrudniła się w 2012 r. w firmie StemExpress, będącej pośrednikiem pomiędzy klinikami aborcyjnymi a firmami, które używają szczątków wyabortowanych dzieci do swych badań. Myślała, że jej praca - określana oględnie mianem pobierania tkanek - polegać będzie na zwykłym pobieraniu krwi.

  Holly nigdy nie zapomni pierwszego dnia w pracy. Szkoląca ją kobieta wzięła do ręki coś, co wyglądało na pojemnik z krwią. Wylała zawartość na sitko. To, co na nim pozostało, odkładała na talerz. - OK, to jest głowa, to jest ręka, to jest noga - stwierdziła, a następnie poprosiła nową pracownicę, by spróbowała wyciągać i rozpoznać kolejne części maleńkich ciał.

  - Wziąłem szczypce. Zanurzyłam je w naczyniu. Pamiętam, jak chwyciłam nogę i… w momencie, jak ją podniosłam do góry, poczułam, jak śmierć i ból przeszywają moje ciało. Zemdlałam - wspomina Holly.

  Jeden z pracowników pomógł jej wrócić do siebie, a drugi pocieszał ją, mówiąc: - Nie martw się. Wielu z nas tak ma. Niektórzy nigdy nie będą w stanie sobie z tym poradzić.

  - W co ja się wpakowałam - myślała wtedy Holly.

  Przez pół roku jej praca polegała na wynajdowaniu w klinikach aborcyjnych kobiet w ciąży, które spełniały określone kryteria, a następnie - tj. po aborcji – pobierała organy ich dzieci.

  Holly O’Donnell twierdzi, że kliniki otrzymywały ustalony procent od wartości pobranych organów. Oznacza to, że działalność ta była nielegalna w myśl amerykańskiego prawa.

  Holly stwierdziła nawet, że Planned Parenthood finansowo wykorzystuje kobiety, które tak naprawdę nie chcą aborcji.
  Do jej opowieści dołączone jest nagranie dr Savity Ginde z kliniki Planned Parenthood w Denver. Widać, jak wyciąga ona części ciał nienarodzonych dzieci. A rozważając współpracę z firmą pośrednicząca w handlu ich organami, pani doktor stwierdza w końcu, że bardziej opłaca jej się pobierać opłaty za każdy organ z osobna niż przyjmować opłatę zryczałtowaną za całość szczątków dziecka.

  O korzyściach z handlu organami nienarodzonych mówią w tym filmie także inne wysokie rangą przedstawicielki Planned Parenthood.

  Dziennikarze śledczy, którzy 30 miesięcy pracowali nad tą sprawą, zapowiadają, że publikacja ich kolejnych materiałów potrwa jeszcze tygodnie, a może nawet miesiące. Human Capital - Episode 1: Planned Parenthood's Black Market in Baby Parts
  The Center for Medical Progress
  Zobacz poprzednie nagrania z ukrytej kamery:

   

   

  «« | « | 1 | » | »»

  TAGI: ABORCJA

  Zobacz także

  • W temacie
   29.07.2015 21:16
   To jest horror, ale nam w Polsce dobrze znany z historii. W obozach zagłady było podobnie - najpierw "tylko" uśmiercano. Potem ktoś wpadł na pomysł, że można przecież wykorzystać dobytek ofiar, a nawet ich ciała. No i robiono mydło z tkanki tłuszczowej, abażury ze skóry i materace z włosów. Na szczęście dla ofiar transplantologia wtedy była w powijakach, bo by pewnie wycinano organy, żeby się nie "zmarnowały". Wszystko już było, tylko inaczej - jak mówi znane powiedzenie.
  • Daniel
   30.07.2015 14:06
   Panie Boże!.Gdzie ty jesteś??.Czemu nie ''grzmisz''??.
  • Adam2
   30.07.2015 21:41
   Czy wszyscy nie odpowiadamy przed naszym Bogiem -kobiety i mężczyżni, za zabójstwo swoich dzieci?

   Czy sami jesteśmy godni danego nam życia?

   Co powiemy Panu Bogu , gdy staniemy przed Nim na na Sądzie Ostatecznym?

   Dlaczego jesteśmy tak obojętni na zło- swoje i innych?
  • Ikar
   03.08.2015 22:44
   Jak widać w tym przypadku, wystarczy, że nie ma Boga, a ludzie już sami urządzają sobie piekło.
  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Reklama

   Zachowane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół