• facebook
 • twitter
 • YouTube
 • Newsletter
 • rss
 • Ukryta kamera: Handel organami z aborcji

  jdud /lifesitenews.com /YT

  dodane 15.07.2015 09:15

  Największa amerykańska organizacja aborcyjna Planned Parenthood handluje organami nienarodzonych dzieci, zabitych w jej klinikach - wynika z opublikowanych nagrań z ukrytej kamery. Cena: 30 - 100 dolarów za sztukę.

  Dziennikarze śledczy z Centrum na rzecz Postępu Medycznego, podający się za przedstawicieli firmy zainteresowanej kupnem organów, spotkali się na biznesowym lunchu z dr Deborą Nucatolą. Jest ona wysokim rangą  pracownikiem Planned Parenthood, nadzorującym ośrodki w całym kraju, a także wykonującym w Los Angeles tzw. późne aborcje.

  Między jednym a drugim łykiem wina i porcją sałatki dr Nucatola opowiada, jak pod kontrolą USG miażdży się kleszczami części ciała abortowanego dziecka powyżej i poniżej organu, na który akurat jest zamówienie, tak, żeby go nie uszkodzić. Dodaje, że największy popyt jest na wątroby. – W ostatnich dniach mnóstwo ludzi chce (nabyć) nietknięte serca – dodaje, ale ma zamówienia także na płuca i inne fragmenty ciał nienarodzonych dzieci.

  Aborcjonistka mówi też o sposobach omijania prawa, które zakazuje takiego procederu. Przyznaje, że niechętny jest mu nawet dział prawny organizacji. Mimo to, rozmowy na ten temat prowadzone są za zamkniętymi drzwiami.

  Dziennikarze, którzy poświęcili 3 lata na zdobycie materiałów kompromitujących aborcyjnego giganta, dysponują także nagraniami szefowej Planned Parenthood Cecile Richards, która z entuzjazmem mówi o zaangażowaniu dr Nucatoli w pozyskiwanie organów od abortowanych dzieci. - Jest niesamowita - chwali swą podwładną.
  Prawo USA karze handel organami nawet 10 latami więzienia i grzywną do pół miliona dolarów.
  Planned Parenthood jest hojnie dotowana przez amerykańskie władze. Jej roczny budżet przekracza miliard dolarów, z czego prawie połowa pochodzi ze środków publicznych.

  Amerykańscy obrońcy życia domagają się śledztwa w sprawie Planned Parenthood w Kongresie USA.

  PP jest jednym z największych członków Międzynarodowej Federacji Planowanego Rodzicielstwa (IPPF), do której należy także polskie Towarzystwo Rozwoju Rodziny.

  Planned Parenthood Uses Partial-Birth Abortions to Sell Baby Parts
  The Center for Medical Progress

   

  «« | « | 1 | » | »»

  TAGI: ABORCJA

  Zobacz także

  • Adam2
   15.07.2015 20:39
   Czy w Polsce jest inaczej?
  • nowa era
   18.07.2015 18:42
   Lepiej byłoby żeby materiały biologiczne się marnowały, były niszczone?
  • Magda
   20.07.2015 11:52
   Ludzi o czym Wy tu dyskutujecie w ogóle... Pan Bóg dał nam V przykazanie i ono zawiera odpowiedź na wszystko! NIE ZABIJAJ!!!!!

   Ciała dzieci nienarodzonych, mordowanych w wyniku aborcji są wykorzystywane w przeróżny, bestialski sposób! Tak to więcej niż holocaust... bo świat milczy i przywala na tę zbrodnię, która woła o pomstę do nieba! Wierzę że te wszystkie dzieci idą prosto do nieba, ale co z tymi, którzy dopuszczają się tej niewyobrażalnej zbrodni, co z tymi, którzy na nią cicho przyzwalają, co z tymi, którzy zamiast bronić życia nienarodzonych widzą w nich jedynie "materiał biologiczny"??? błagam o miłosierdzie Boże dla tych, którzy choć maja oczy nie widzą, choć mają uszy nie słyszą, choć mają rozum nie używają go! Którzy mają serca zimne, bez miłości i żalu... Niech im Bóg wybaczy!
  • iza
   06.08.2015 14:07
   kto mi powie co robi nabywca z tymi czescimi ludzkiego ciał?
  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Reklama

   Zachowane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół