Drastyczne filmy: Feministyczna orgia nienawiści

dodane 02.12.2013 16:40

jdud /wpolityce.pl

Argentyńskie feministki, lesbijki i geje wulgarną przemocą usiłowali zaprowadzić swoje porządki w argentyńskim mieście San Juan. Po warsztatach w ramach Krajowej Konferencji Kobiet (23-25 listopada 2013) ruszyły na miejscową katedrę, by ją sprofanować.

Naprzeciw siedmiotysięcznej masie wrzeszczących bluźnierców stanęło 1,5 tysiąca młodych katolików. Pozwolili się pobić, opluć i znieważyć, ale bez przemocy, stając kordonem i odmawiając różaniec, nie dopuścili do profanacji świątyni. Nie mogli jednak zapobiec spaleniu kukły, przedstawiającej pochodzącego z ich kraju papieża Franciszka.

Przeczytaj też: O furii Feministek i błogosławionych katolikach

Zobacz nagrane wówczas filmy. Uwaga, są drastyczne.

 

Steve Jalsevac Feminists attack Argentina cathedral

DIARIO LA PROVINCIA SJ DIARIO LA PROVINCIA SJ. Quema del muñeco del Papa Francisco

Film można też znaleźć tutaj

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI | FEMINISTKI, FEMINIZM

Zobacz

Przeczytaj komentarze | 158 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 1 logiczny 11.12.2013 11:19
Niezalogowany użytkownik Niby w ktorym z zacytowanych przez Ciebie zdan jest mowa o tym, ze nie mozna sie bronic!?

Polecam kurs czytania ze zrozumieniem...
Plusów: 0 Tani Drań 09.12.2013 10:07
Niezalogowany użytkownik Zło dobrem zwyciężaj. Chwała Bogu, że nie odpowiedzieli agresją. W Biblii jest napisane:

Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie. Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami. (Mt 5,10-12)

Plusów: 0 Pięść 07.12.2013 14:33
Niezalogowany użytkownik Pożyteczni idioci na tym forum usiłują ukryć swoją frustrację, która płynie z faktu, że swoją bierną i skuteczną obroną kościoła Argentyńczycy całkowicie zdemaskowali prymitywizm i wulgarność feministek. W tej sytuacji lewackim mediom pozostało już tylko wstydliwe milczenie.
Plusów: 5 Cytując KK 06.12.2013 10:06
Niezalogowany użytkownik Każdy przyszły atak na moherową babcię, lub dziewczynę z różańcem, każda profanacja ceremonii religijnej idzie na Wasze konto (tj.Krucjaty Młodych)!

Nie piszcie o roztropności bo to co ci chłopcy wyprawiają to być może zaspokajanie ich prywatnej psychologicznej potrzeby mini-męczeństwa ale przy okazji kompletny brak odpowiedzialności za sferę publiczną.
To co stało się na zachodzie jest właśnie zasługą rozpowszechniania takich postaw jakie zaprezentowali.

Opamiętajcie się!

wszystkie komentarze >