WHO chce deprawować dzieci

dodane 08.11.2013 17:16

RADIO WATYKAŃSKIE |

Organizacje obrony praw człowieka ostrzegają przed przymusową seksualizacją dzieci, propagowaną przez Światową Organizację Zdrowia. Zagrożeniem tym zajęła się włoska fundacja Novae Terrae.

WHO chce deprawować dzieci   PD Flaga WHO

Przebadała ona wytyczne zawarte w dokumencie „Standardy wychowania seksualnego w Europie”, przeznaczonym dla europejskich ministerstw zdrowia i oświaty. Okazało się, że pod pretekstem edukacji zaleca się poddawanie dzieci ideologicznej indoktrynacji, i to już w wieku przedszkolnym. W konsekwencji prowadzi to do przedwczesnego i nadmiernego rozbudzenia seksualnego, które trzeba potem poskramiać farmakologicznie.

„Najbardziej zbulwersowało nas to, że dokument ten inspiruje się twierdzeniami ideologii gender oraz tzw. «Zasadami z Yogyakarty» – powiedział Radiu Watykańskiemu Luca Volonté, dyrektor fundacji Novae Terrae. – Są to faktyczne podstawy tego dokumentu, który szczegółowo podaje, w jaki sposób wychowanie seksualne powinno się dostosować do tych arbitralnych wyobrażeń o równowadze seksualnej. Standardy te są bardzo niepokojące, prowadzą bowiem do nadmiernego rozbudzenia seksualnego dziecka, czyli uczą dzieci, jak nadużywać własnej płciowości od najwcześniejszych lat, już w pierwszej fazie wiekowej, od niemowlęctwa do czwartego roku życia. Konsekwencją wprowadzania w życie płciowe dzieci w tym wieku są sytuacje, które spotykamy już na przykład w Holandii, gdzie rodzice, aby poradzić sobie z problemami, jakie stwarza im szkoła, poddają dzieci terapii hormonalnej, by zablokować seksualność dziecka środkami farmakologicznymi”.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI | EDUKACJA SEKSUALNA, PERMISYWNA EDUKACJA SEKSUALNA

Zobacz

Przeczytaj komentarze | 2 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 gr3 13.11.2013 00:25
Z pewnością warto poznać oryginalny dokument bo komentarze do niego brzmią wręcz niewiarygodnie. Jednak lektura tego dokumentu nie pozostawia żadnych wątpliwości co do jego niezwykłej szkodliwości.
Polecam w szczególności tabelę pod koniec tekstu.
http://www.google.pl/url?q=http://www.undp.org.pl/content/download/1684/9201/file/WHO_BZgA_Standardy_edukacji_seksualnej.pdf
Plusów: 7 gut 08.11.2013 19:26
Niezalogowany użytkownik

uczą dzieci, jak nadużywać własnej płciowości od najwcześniejszych lat, już w pierwszej fazie wiekowej, od niemowlęctwa do czwartego roku życia. To są nauki pana Adorna który jest globalnym mózgiem Nowej Lewicy, WHO było i jest pod wpływem idei neomarksizmu. Inni autorzy tej ideologii to pan Marcuse.

wszystkie komentarze >