Nowy Numer 07/2018 Archiwum

Londyn: homo-rodzice molestowali „syna”

Opieka społeczna w Wielkiej Brytanii ignoruje problemy, jakie napotykają dzieci wychowywane przez pary homoseksualne.

Gdyby mój ojciec był heteroseksualistą, brytyjskie służby od razu zareagowałyby na nadużycia seksualne, których dopuszczali się względem mnie moi opiekunowie – twierdzi 23-letni dziś Andy Cannon, który zdecydował się opowiedzieć o swym losie.

W wieku 9-lat został adoptowany przez homoseksualną parę. Już rok później okazało się, że jego opiekunowie są pedofilami. Choć wielokrotnie informował opiekę społeczną o nadużyciach, ta nie dawała mu wiary, by nie psuć reputacji „homoseksualnych rodziców”. Molestowali go przez 8 lat. Dopiero dziesięć lat później Andy zdołał postawić swych wychowawców przed sądem. Zostali skazani za pedofilię na 2,5 roku więzienia. Sąd uznał również zaniedbania opieki społecznej, która cenzurowała doniesienia na temat niewłaściwego zachowania homoseksualnej pary względem powierzonego im dziecka.
 

« 1 »

Zobacz także

Reklama

 • operator
  03.04.2013 13:26
  ten raport wszystko wyjasnia
  http://wpolityce.pl/wydarzenia/36178-co-grozi-dzieciom-wychowanym-przez-homoseksualistow-miazdzacy-raport-amerykanskiego-socjologa
  doceń 11
 • Kopyrda
  03.04.2013 14:38
  Dla odczuwajacych Schadenfreude mam pytanie: Kto czesciej molestuje dzieci: Homoseksualni rodzice, czy ksieza?
 • Kopyrda
  04.04.2013 02:20
  No wlasnie RaBi i Moniko. Sa wpsaniali ksieza i cudowni nauczyciele. Sa normalni i przecietni ksieza i nauczyciele. Dokladnie to samo dotyczy homoseksualnych rodzicow. A lajdacy trafija sie w kazdej grupie. Wiec moze warto sie zastanowic zanim zaczniemy demonizowac cala kategorie ludzi, i zawodow.
 • Kopyrda
  04.04.2013 18:34
  Drogi RaBi:

  Media nie robia z tego powodu "burzy" prawdopodobnie, bo to jest pierwszy tego rodzaju przypadek. Zakladajac oczywisice, ze masz racje. Nie mam czasu na przeglad szytkich mediow.
  Co do "nieidzialenj reli" LGBT: Podejrzewam, ze takiego zwierzecie nie ma.

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy