Nowy numer 13/2024 Archiwum
  • daniel
    12.03.2018 23:18
    Czy w związku ze wznowieniem działalności kopalni nie uważa Pan (Autor), że w miejscach ich funkcjonowania dochodzi jednak do sporych, miejscowych zanieczyszczeń środowiska?
    • Dr
      13.03.2018 10:56
      Daj pan spokój z zanieczyszczeniem środowiska. Chiny i Ruscy mają gdzieś środowisko i jeśli, zwłaszcza Chiny, wystrzelą na dominującą potęgę to może być gorąco na świecie. Dla Chińczyków milion ludzi w te czy we w te to mały problem. No tak se myśle na chłopski rozum.
      doceń 1
    • sp
      13.03.2018 11:20
      A co się dzieje wokół Czarnobyla i Fukushimy? Ile czasu będzie się rozkładało to, co zostało wyemitowane w powietrze i do oceanów? Historia nie będzie już pamiętać owych wydarzeń w czasach, gdy połowa wypuszczonego tam paskudztwa nadal będzie pływała w wodzie i fruwała nad ludźmi. To ja już wolę "trujący" węgiel...
      doceń 1
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Jacek Dziedzina

Zastępca redaktora naczelnego

W „Gościu" od 2006 r. Studia z socjologii ukończył w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Pracował m.in. w Instytucie Kultury Polskiej przy Ambasadzie RP w Londynie. Laureat nagrody Grand Press 2011 w kategorii Publicystyka. Autor reportaży zagranicznych, m.in. z Wietnamu, Libanu, Syrii, Izraela, Kosowa, USA, Cypru, Turcji, Irlandii, Mołdawii, Białorusi i innych. Publikował w „Do Rzeczy", „Rzeczpospolitej" („Plus Minus") i portalu Onet.pl. Autor książek, m.in. „Mocowałem się z Bogiem” (wywiad rzeka z ks. Henrykiem Bolczykiem) i „Psycholog w konfesjonale” (wywiad rzeka z ks. Markiem Dziewieckim). Prowadzi również własną działalność wydawniczą. Interesuje się historią najnowszą, stosunkami międzynarodowymi, teologią, literaturą faktu, filmem i muzyką liturgiczną. Obszary specjalizacji: analizy dotyczące Bliskiego Wschodu, Bałkanów, Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych, a także wywiady i publicystyka poświęcone życiu Kościoła na świecie i nowej ewangelizacji.

Kontakt:
jacek.dziedzina@gosc.pl
Więcej artykułów Jacka Dziedziny

 

Zobacz także