Nowy Numer 16/2024 Archiwum
  • czytelnik
    06.02.2018 17:42
    Odsyłam pana do wywiadu z ex premierem Olszewskim
    doceń 6
  • gut
    06.02.2018 18:35
    Przytomnie Napisane. :) Na pewno «granule» - rozmowy, utrudniają - stabilizacje ciągłą - relacji, ale powinno, to się dać - okiełznać. 📳 :) 🔹Ernst Zacharias 💠💠💠 Przyjaźń to nie tylko wspaniały prezent, lecz także ustawiczna praca.🔹
    doceń 2
  • wwww
    06.02.2018 20:01
    Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na reakcję USA. To jest największy zawód w całej tej sytuacji. Dwa dni po wizycie sekretarza stanu, diametralnie różna wypowiedź.... Po raz kolejny nóż w plecy. To jest największy ból i zawód z całej tej sytuacji.
    • mack
      06.02.2018 20:30
      Reakcja USA jest oczywista, ze względu na siłę lobby żydowskiego, dominującego na tamtejszej scenie politycznej.
      • Gość
        07.02.2018 11:39
        to czemu w USA działa "Instytut Historyczny" w Kalifornii negujący zbrodnie hitlerowskie ?http://auschwitz.org/historia/negacjonisci/institute-for-historical-review
        doceń 4
        0
  • pawell
    06.02.2018 20:41

    "Polsce udowodniono, że miała udział w mordowaniu Żydów w czasie Holokaustu" - jeśli takie słowa wypowiada (pisze) izraelski minister edukacji to trudno będzie o jakiekolwiek porozumienie. Teraz i w przyszłości. Jeśli żydowska młodzież jest edukowana w takim duchu to w przyszłości może być o wiele gorzej.
    doceń 16
  • jenks27
    07.02.2018 10:16
    Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, na pewno chodzi o pieniądze.
    doceń 5
  • gregg84
    07.02.2018 12:54
    gregg84
    "[...]zarówno polski rząd, jak i Episkopat Polski przepraszali za zbrodnie, jakich dopuścili się niektórzy Polacy na Żydach w czasie wojny."

    Może redaktor wyjaśni, w czyim imieniu rząd polski przepraszał za zbrodnie popełnione przez "niektórych" Polaków? W swoim? Przecież większości jego członków nawet nie było na świecie w omawianym czasie... W imieniu bezpośrednich sprawców? A czy którykolwiek z nich uprawnił polski rząd do przepraszania w jego lub jej imieniu?
    No chyba nie przepraszał w imieniu narodu polskiego, który - jak już powszechnie wiadomo - jest zawsze nieskazitelny i znieważają go posądzenia o udział w zbrodniach?!?
  • matabane
    12.02.2018 21:23
    Znam wielu ludzi w swoim otoczeniu, którzy nie widzieli na oczy Żyda, a pomimo to szczerze ich nienawidzą i nie lubią - na równi z "Rumunami" i wyznawcami Mahometa. A intencję ustawy ktoś już podsumował - chodzi o to aby "zamknąć" gębę Tomaszowi Grossowi, bo za granicą to polskie prawo nie obowiązuje.
    doceń 1
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Bogumił Łoziński

Zastępca redaktora naczelnego „Gościa Niedzielnego”, kierownik działu „Polska”.
Pracował m.in. w Katolickiej Agencji Informacyjnej jako szef działu krajowego, oraz w „Dzienniku” jako dziennikarz i publicysta. Wyróżniony Medalem Pamiątkowym Prymasa Polski (2006) oraz tytułem Mecenas Polskiej Ekologii w X edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni środowisku” (2009). Ma na swoim koncie dziesiątki wywiadów z polskimi hierarchami, a także z kard. Josephem Ratzingerem (2004) i prof. Leszkiem Kołakowskim (2008). Autor publikacji książkowych, m.in. bestelleru „Leksykon zakonów w Polsce”. Hobby: piłka nożna, lekkoatletyka, żeglarstwo. Jego obszar specjalizacji to tematyka religijna, światopoglądowa i historyczna, a także społeczno-polityczna i ekologiczna.

Kontakt:
bogumil.lozinski@gosc.pl
Więcej artykułów Bogumiła Łozińskiego

 

Zobacz także