Nowy Numer 07/2018 Archiwum
 • Idźcie precz!
  07.12.2017 13:32
  Chcecie zamęczyć psychicznie panią premier Szydło i wkurzyć elektorat doszczętnie?? To kompletnie niepoważne. Jesteście denni i elektorat się przeciwko wam obróci. Wzmocnijcie PBS, a nie kopcie pod nią dołki.
  doceń 10
 • Krzysiek
  07.12.2017 14:02
  >>skoro osiągnęliśmy tak dobre wyniki<<
  Jeżeli coś działa i służy społeczeństwu np. układ władzy - dlaczego jest dążenie do zmiany tego?
  Każda zmiana kosztuje 7 razy więcej niż utrzymanie bieżącego statusu - dbajcie dalej o pieniądze z podatków, które DOSTAJECIE.
  doceń 10
 • MarianNowak
  07.12.2017 14:39
  W systemie polityczno-partyjnym PIS, to nie prezes Rady Ministrów sprawuje realną władzę. Beata Szydło od początku dostała zadanie, by niby administrować, ale nie rządzić. Od rządzenia – wyznaczania strategicznych kierunków, wielkich planów i kluczowych decyzji – był Jarosław Kaczyński i jego najbliżsi współpracownicy. Szydło do nich nigdy nie należała, w elicie PiS miała słabszą pozycję niż niektórzy jej ministrowie.
  doceń 11
 • Krzysiek
  07.12.2017 15:52
  Do MarianNowak
  W systemie polityczno-partyjnym PO, to nie prezes Rady Ministrów sprawuje realną władzę. Donald Tusk od początku dostała zadanie, by niby administrować, ale nie rządzić. Od rządzenia – wyznaczania strategicznych kierunków, wielkich planów i kluczowych decyzji – był ???? i jego najbliżsi współpracownicy.
  DLATEGO jako premier swój pierwszy podpis złożył pod anulowaniem rozmów z Norwegią o dostawach gazu, pozostawiając Polskę w monopolu Putina. Zresztą nie on jeden tak postępuje - patrz Kanclerz Niemiec pan Schreder.
  Wolę aby premier Polski służył Polsce, nawet poprzez dyrektywy Polaka, niż wykonywał zlecenia obcych mocodawców z zagranicy.
  • Mateo
   07.12.2017 19:32
   A inwestycja - gazoport w Świnoujściu - od kamienia węgielnego po dokończenie inwestycji to pewnie decyzja premiera na wychodźstwie? A frazę "Rozumiem interesy różnych firm niemieckich, rosyjskich, ale to nie znaczy, że je akceptuję. Z całą pewnością punkt widzenia Polski tutaj się nie zmieni" wypowiedział brzuchomówca z przyczepioną podobizną twarzy Tuska... Jeśli chodzi o polski rząd pod przewodnictwem Tuska to działał konsekwentnie w celu dywersyfikacji dostaw gazu, czego dowodem jest właśnie gazoport.
   doceń 1
  • 1
   07.12.2017 20:59
   zapomniales o tym,ze norweski gaz byl drozszy niz rosyjski i to o jakies 4 razy!Wybacz ale tak to nawet Patriotow Polska nie zakupi bo za drogie choc przeciez PO pozostawilo pieniadze na helikoptery,ktorych do dzis nie ma.Pieniedzy tez.
   doceń 0
 • JanNowak
  08.12.2017 07:31
  Przydałaby się porządna, merytoryczna opozycja wobec rządów PiS. Niestety, to co prezentują liderzy opozycji, to kabaret.
  doceń 1

Zobacz także

Reklama

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy