Nowy numer 15/2024 Archiwum
  • gość
    10.05.2018 10:28
    Singiel nie może sobie nikogo znaleźć bo najczęściej po prostu nikt go nie chce. Bywa też tak, że te najlepsze młode lata marnuje ("mam jeszcze czas", "muszę się skupić na nauce, karierze"), a potem już jest za późno. A z tym "wyjściem z domu" to też nie zawsze wychodzi, gdy ludzie, do których wychodzisz zwyczajnie nie chcą mieć z tobą nic do czynienia i dają ci to wprost do zrozumienia poprzez ostracyzm.
    doceń 6
  • Robson
    17.05.2018 15:12
    Czy pani przespała ogromną popularność portali randkowych, a dopiero jak Facebook zapowiedział uruchomienie własnego się obudziła? W takim razie spieszę powiadomić, że portale randkowe współcześnie są bliższe "normalnemu" poznawaniu się, jakie uskuteczniali ojcowie z matkami niż obecne "wyjście gdzieś" do klubu i wyrwanie kogoś na jedną noc.
    doceń 0
  • marek.niedz
    28.11.2018 13:13
    Nie lubię takiego deprecjonowania portali randkowych i podkreślania, że lepiej wyjść z domu, lepiej w realu. Oczywiście, że lepiej, ale nie mając szczęścia można chodzić po tych ulicach całe życie i nie spotkać nikogo kto chciałby wejść w prawdziwą relację. Przewaga takich miejsc jak portale randkowe jest taka, że skupiają się tam osoby, które chcą faktycznie kogoś poznać. Ja jestem użytkownikiem portalu prestigedating.pl i jestem bardzo zadowolony, że w końcu kogoś poznaję, bo w pracy ani poza pracą nie miełem takiego szczęścia.
    doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Agata Puścikowska

Dziennikarz działu „Polska”

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2006 r. redaktor warszawskiej edycji „Gościa”, a od 2011 dziennikarz działu „Polska”. Autorka felietonowej rubryki „Z mojego okna”. A także kilku wydawnictw książkowych, m.in. „Wojenne siostry”, „Wielokuchnia”, „Siostra na krawędzi”, „I co my z tego mamy?”, „Życia-rysy. Reportaże o ludziach (nie)zwykłych”. Społecznie zajmuje się działalnością pro-life i działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych. Interesuje się muzyką Chopina, książkami i podróżami. Jej obszar specjalizacji to zagadnienia społeczne, problemy kobiet, problematyka rodzinna.

Kontakt:
agata.puscikowska@gosc.pl
Więcej artykułów Agaty Puścikowskiej

Zobacz także