• facebook
 • twitter
 • YouTube
 • Newsletter
 • rss
  • Damian
   07.12.2017 18:11
   Zastanawia mnie dlaczego w Kosciele ciągle mówi się o godzeniu i przepraszaniu. Gdzie w tym wszystkim NAUCZANIE? Jezus nie przyszedł aby się z faryzeuszami bratac ale wytykał ich błędne przekonania i obłudę.PPrzyszedł świat zbawić a nie utwierdzac w błędnej doktrynie i z czułością klepać po plecykach...
  • Jarosław_Dobrowolski
   07.12.2017 19:30
   O jedności inaczej ...


   ***
   przyszła Wielka Jedność
   w ubogiej stajence
   cieszy się Serce
   Najświętszej Panience

   przyszła Wielka Jedność
   przyszła przez rodzinę
   Matka głosi światu
   Dobra Nowinę

   przyszła Wielka Jedność
   przyszła dla człowieka
   i nie siedzi w niebie
   w tabernakulum czeka

   bo ta Wieka Jedność
   małymi krokami
   zjednoczy nas w czasie
   swoimi sposobami

   przyszła pewna Matka
   nauczyć człowieka
   jak żyć razem z Bogiem
   i jak razem czekać ...
  • Stanisław_Miłosz
   08.12.2017 01:42
   Tyle słów. A wystarczyłoby krótko i zwięźle: Porzućcie schizmy i herezje. Nawróćcie się!
   • Aha
    08.12.2017 14:26
    ale jakie schizmy i herezje?! kim ja jestem, żeby osądzać ;)
  • aus
   08.12.2017 15:24
   Hehe juz dwa razy mnie ocenzurowali choc nikobo nie obrazilem. Brawo Gosc :-(

   Od moderatora, ale nie z Gościa tylko tym razem z Wiara.pl

   Przejrzałem wcześniejsze wpisy. Znalazłem dwa. W obu jest zarzut wobec papieża, ze prowadzi Kościół katolicki do protestantyzmu nie jest obraźliwy? Jasne, to nie jest nazwanie Papieża takim, siakim albo owakim. Ale to posądzanie go o wielką zbrodnię, o niszczenie Kościoła. Chyba Pan rozumie, że to dużo bardziej obraźliwe niż rzucenie jakiegoś epitetu.
   Każdy ma oczywiście prawo do własnych sądów. My, moderujacy, mamy prawo, by takie które są gołosłownymi posądzeniami papieża o poważne uchybienia dotyczące wiary usuwać. Nie każde posądzenie, które komuś przyjdzie do głowy trzeba zaraz propagować Bo inaczej stajemy się współwinni tym fałszywym oskarżeniom.
   • Aus
    08.12.2017 16:10

    Czy to Nieprawda, że Franiszek mówi o darach reformacji? Czy to nieprawda, że nauki Lutra zostały potępione na soborze Trydenckim? Czy to nieprawda, że poczta watykańska wydała znaczek z Lutren. Czy to nieprawda, że Luter był nie wrogiem pojedyńczego papieża lecz papiestwa i nazywał papieży szatanem? Czy to nieprawda, że statuetka Lutra była na spotkaniu Franciszka z Luteranami? Czy to nieprawda, że pani Biskupka ze Szwecji już parokrotnie spotykała się na audiencjach prywatnych z Franciszkiem ? Czy to nieprawda, że Francszek ma czas na te audiencje, ma czas dzwonić do kiosku w Argentynie aby odmówić prenumeratę a nie ma czasu aby spotkać się z kardynałami od Dubiów? można o tym pisać?, czy może same fakty również obrażają papieża Franciszka i mnie znowu ocenzurujecie ?

    Od moderatora

    Ostatni raz cokolwiek wyjaśniam. Prócz tego co Pan napisał, jest np. stwerdzenie "Jeszcze tylko Franciszek ustali, że jesteśmy usprawiedlini wyłącznie wiarą i już jesteśmy jedno!!!!!" Albo "Musimy tylko krok po kroku rezygnowac z naszej katolickiej wiary i juz bedziemy coraz blizej z luteranami". Czyli sam Pan czuje, ze w oskarżeniach przesadził, skoro tych sformułowań Pan nie zacytował, prawda? Proszę się w polemice pilnować i wszystko będzie OK. Już nie odpowiem na żadne pytania
  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Zobacz także

   Reklama

   Zachowane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół