Nowy numer 13/2024 Archiwum
  • gut
    09.03.2016 15:04

    Stefan Żeromski: >>> Każdy ma swoje ulubione miejsce w dzieciństwie. To jest ojczyzna duszy. <<<

    >> Polecam:

    > Tacy sami jak my - New Day
    link:

    https://www.youtube.com/watch?v=iGA3TXdqvVw

    > NEW DAY LIST + słowa
    link:

    https://www.youtube.com/watch?v=T2no7jAAVf8

    doceń 4
  • Lara81
    11.03.2016 16:31
    Jak to dobrze, że Pani potrafi tak dobitnie napisać to, co czują kobiety widząc cały ten bałagan wartości i nienormalność, którą próbuje się wtłoczyć. Pozdrawiam w imieniu wszystkich szczęśliwych kobiet - Żon i Matek.
    doceń 1
  • Florian
    30.03.2016 17:28
    Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem tego artykułu "Tak blisko a zarazem tak daleko" biegną obok siebie losy sąsiednich rodzin żyjących w kompletnie odmiennej rzeczywistości. Ale pióro pierwsza klasa.
    doceń 1
  • to jak?
    08.08.2016 09:39
    A jak to się ma do Pani kwestii (jako przykładu negatywnego) z kolejnego felietonu("Pozwólcie dzieciom jeść"):

    ..."to spuścizna po latach PRL, w którym kobieta i dziecko były spychane na margines, upychane w domach, zamykane w przestrzeni własnego M2. Bo tylko tam, jeśli w ogóle, ich miejsce."

    Bo ja się naprawdę gubię.
    doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Mądrości z cienia

Agata Puścikowska DODANE 09.03.2016 AKTUALIZACJA 10.03.2016

Mądrości z cienia

Agata Puścikowska

Dziennikarz działu „Polska”

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2006 r. redaktor warszawskiej edycji „Gościa”, a od 2011 dziennikarz działu „Polska”. Autorka felietonowej rubryki „Z mojego okna”. A także kilku wydawnictw książkowych, m.in. „Wojenne siostry”, „Wielokuchnia”, „Siostra na krawędzi”, „I co my z tego mamy?”, „Życia-rysy. Reportaże o ludziach (nie)zwykłych”. Społecznie zajmuje się działalnością pro-life i działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych. Interesuje się muzyką Chopina, książkami i podróżami. Jej obszar specjalizacji to zagadnienia społeczne, problemy kobiet, problematyka rodzinna.

Kontakt:
agata.puscikowska@gosc.pl
Więcej artykułów Agaty Puścikowskiej

Zobacz także