• facebook
 • twitter
 • YouTube
 • Newsletter
 • rss
 • Benedyktyni tłumaczą symbole liturgiczne

  tyniec.benedyktyni.pl/am

  dodane 01.10.2011 17:01

  Czterdziestodniową akcje tłumaczenia symboli liturgicznych zorganizowali benedyktyni z Tyńca.

  Chętni będą mogli dowiedzieć się czegoś więcej o rodzajach błogosławieństw ołtarzu, atrybutach świętych, będzie też o dzwonach, hostii, kadzidle czy muzyce, która nieodłącznie towarzyszy liturgii. Autorem całego cyklu jest znany liturgista ks. prof. Bogusław Nadolski TChr.

  Publikujemy pełny tekst zaproszenia dostępnego na stronie benedyktynów z Tyńca.

  Jak dobrze wiecie, w PS-PO bardzo staramy się, żebyście wciąż rozwijali swoją wiedzę z zakresu tradycji i duchowości chrześcijańskiej. Równocześnie dbamy o to, żeby odbywało się to w przyjemnej atmosferze, pod okiem najlepszych specjalistów. Duże zainteresowanie wakacyjnymi kursami zachęciło nas do przedstawienia Wam kolejnej propozycji. Skoro już większość z Was przełamała barierę i opór przed medytacją czy codzienną lekturą Pisma Świętego, chcielibyśmy zaprosić Was do świata liturgii.

  Włącz się do akcji… Umieść banner kursu na swojej stronie / blogu.

  Proponujemy Wam udział w kursie i - podobnie jak w przypadku poprzednich - nie będziecie musieli się zapisywać, liczba miejsc jest bowiem nieograniczona. Nie trzeba będzie nawet wychodzić z domu ani nigdzie jechać - kurs będzie prowadzony na naszej stronie internetowej PS-PO, gdzie codziennie czekać będzie na Was nowy artykuł.

  Wejdź na stronę kursu

  Począwszy od 1 października, przez 40 kolejnych dni, prezentować będziemy konkretny symbol liturgiczny. Dowiecie się między innymi o rodzajach błogosławieństw, ołtarzu, atrybutach świętych, będzie też o dzwonach, hostii, kadzidle czy muzyce, która nieodłącznie towarzyszy liturgii. Autorem całego cyklu jest znany liturgista ks. prof. Bogusław Nadolski TChr.

  Wszystkie części kursu będą udostępniane na Facebook'u, na profilu Opactwa, PS-PO, i Ojca Leona Knabita OSB. Oczywiście, jak za każdym razem, zachęcamy do dzielenia się taką inicjatywą ze swoimi znajomymi i przyjaciółmi oraz do udostępniania poszczególnych symboli na swoim profilu na Facebooku.

  Każdy będzie się mógł również zapisać do listy mailingowej serwisu PSPO. Wówczas codziennie wieczorem każda część kursu trafi prosto do Waszej skrzynki mailowej. Po zakończeniu kursu będzie można zrezygnować z otrzymywania maili lub też pozostać na liście (wypisania z listy można będzie dokonać zawsze, klikając na samym dole emaila w link unsuscribe now).

  Zapisz się do listy mailingowej

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  • gut
   01.10.2011 19:48
   Extra, extra, extra :-)))
  • piotr
   02.10.2011 11:24

   Email Subscription Request

   Thank you for your request.

   Your email address:

   …will receive a verification message once you submit this form. FeedBurner activates your subscription to “Najnowsze artykuły z serwisu PSPO” once you respond to this verification message.

   spammers begone

   To help prevent spam, please type the text you see in the box above:
   Listen and type the numbers you hear

    

   przetłumaczcie to na polski

  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Reklama

   Zachowane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół