Gość Bielsko-Żywiecki 08/2018 Archiwum

Filmy legalnie i za darmo

Rośnie ilość filmów, które można w sieci obejrzeć legalnie i za darmo. W najbliższym czasie w serwisie vod.onet.pl w ramach „Polska inwazja” będzie można bezpłatnie zobaczyć ponad 200 polskich filmów fabularnych.

 

Będą to zarówno filmy zaliczone już do klasyki polskiego kina, jak mniej znane. Dzisiaj  znajduje się tam już 36 tytułów. Wśród nich m.in.  „Aktorzy prowincjonalni” Agnieszki Holland,  „Ewa chce spać”, „Jak być kochaną” Wojciecha J. Hasa czy „Zezowate szczęście” Andrzeja Munka.

W następnych tygodniach pojawią się kolejne filmy, w tym „Dotknięcie nocy” – jedyny pełnometrażowy kryminał w dorobku Stanisława Barei, kryminał „Morderca zostawia ślad”, w którym swoją ostatnią rolę zagrał Zbigniew Cybulski, „Nóż w wodzie” Romana Polańskiego i „W pustyni i w puszczy” Władysława Lesickiego.

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

Reklama

 • Stanisław Miłosz
  01.06.2011 17:03

  "W najbliższym czasie w serwisie vod.onet.pl w ramach „Polska inwazja” będzie można bezpłatnie zobaczyć ponad 200 polskich filmów fabularnych."

   

  A przy okazji, kątem oka, nieopatrznie wchłonąć reklamy np. banków którym pogrożono paluchem, czyli wprowadzeniem podatku bankowego.

  I tak się kręci polityczny biznes. Bo tak naprawdę, to nie ma nic za darmo na tym świecie - świecie żądzy władzy, żądzy rządu dusz i żądzy pieniądza.

   

  doceń 0

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy