Nowy numer 21/2018 Archiwum

Ksiądz zaprasza na ćwiczenia z GROM-em

Ćwiczenia z żołnierzami z jednostki specjalnej GROM, obozy językowe, taneczne, dla fotografików amatorów - to tylko niektóre propozycje spędzenia wakacji, oferowane młodzieży przez instytucje i stowarzyszenia kościelne w Małopolsce - pisze "Dziennik Polski".

Największym zainteresowaniem młodych ludzi cieszą się obozy językowe. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży diecezji tarnowskiej proponuje naukę angielskiego połączoną z takimi atrakcjami jak: paintball, zorbing, czyli pływanie w plastikowej, nadmuchiwanej piłce, jazda na quadach, warsztaty garncarskie, wspinaczka oraz kurs tańca nowoczesnego.

W programie jest m. in. poznawanie słownictwa związanego z duchową sferą życia człowieka. W podręcznikach przygotowanych specjalnie na zlecenie KSM położono nacisk na pozytywne wartości.

W tegorocznej ofercie jest po raz pierwszy obóz survivalowy, który odbędzie się przy współudziale tarnowskich harcerzy oraz byłych żołnierzy jednostki specjalnej GROM.

Inną nowością wśród wakacyjnych propozycji będzie wyjazd dla fotografów amatorów i osób kochających film. Uczestnicy obozu pod okiem profesjonalnej kadry będą poznawać tajniki warsztatu fotografika i wspólnie obejrzą ciekawe filmy. Jednocześnie mają wzbogacać swoje życie duchowe.

Chętnych z roku na rok jest coraz więcej. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej i diecezji tarnowskiej już rozpoczęło zapisy - informuje "Dziennik Polski".

 

« 1 »

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama