• facebook
 • twitter
 • YouTube
 • Newsletter
 • rss
 • Na forum o katastrofie

  dodane 06.02.2006 10:25

  Internauci na forum.wiara.pl

  Nie rozumiem, ale... wierzę, bo życie ma sens i... śmierć ma sens tylko w tej tak odległej, jak może się nam wydawać, perspektywie, perspektywie wieczności.
  Sławek z Małopolski

  Idę ulicą, na wystawę, do pracy, wracam do domu... i nigdy nie wiem, kiedy zechcesz, Panie, postawić kropkę i zakończyć moje życie. Chciałabym być przygotowana, bo oni – wierzę w to – byli gotowi. Ty przecież zabierasz człowieka do siebie w najlepszym dla niego momencie... Modlę się, by wczorajszy wieczór, choć tak trudny dla ich bliskich – dla nich był początkiem wiecznej radości...
  Ita

  Wczoraj za tragicznie zmarłych i ich rodziny pogrążone w żałobie odprawiłem Mszę św. I pamiętam o wszystkich, którym ciężko. Pokój nam wszystkim.
  Ks. Krzysztof Ostasz

  Ty, który wiedziesz nas po ścieżkach właściwych, tragicznie zmarłych przeprowadź przez dolinę śmierci do Twego królestwa, gdzie nie będzie już cierpień ani narzekania, ani bólu... Spraw, by sił nie brakło pogrążonym w smutku.
  ms

  „To, co we mnie niezniszczalne, teraz staje twarzą w twarz z Tym, który Jest” (Jan Paweł II) Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a rodzinom daj ukojenie w bólu... Niepokalana prowadź!
  Ala

  Mój brat cudem ocalał w tej tragedii. Jestem wdzięczny za to Opatrzności Bożej. Modlę się w intencji ofiar zmarłych oraz rannych. Boże, zmiłuj się!
  brat

  „Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...”. Panie, naucz nas, by te słowa na zawsze zapisały się w naszym sercu i abyśmy umieli wcielać je w życie. Daj wszystkim, którzy zginęli w tej tragedii, życie wieczne, a ich rodzinom pomóż przetrwać najgorsze chwile i umocnij je. Otwórz w każdym ludzkim sercu wrażliwość i pomóż, byśmy mogli okazać miłość bliźniemu, tak jak nas tego uczyłeś.
  Anka

  „Każde ludzkie cierpienie, ból, słabość jest obietnicą wyzwolenia”. Szkoda tylko, że w takiej sytuacji myśli się tylko o tym, że coś się skończyło... Współczuję z serca wszystkim, których doświadcza to nieszczęście.
  Mirela

  Panie, daj wieczne odpoczywanie tym niewinnym, których dusze są już u Ciebie. Panie, daj więcej mądrości i ostrożności tym wszystkim budowniczym, którzy korzystając z Twego daru wiedzy technicznej i wolności wyboru, finansują, projektują i wznoszą wszelkie obiekty budowlane. Oby ich dzieła w jakimś stopniu zbliżały się do Twoich, Panie.
  Inżynier budowlany – Jan

  ...tragedia... brak słów... słów... ile osób nigdy nie powiedziało: Kocham? Ile trzymało to w tajemnicy? Ile chciało się z kimś pogodzić, komuś wybaczyć, z kimś porozmawiać... Ile nie zdążyło...
  Dominika

  Tragedia właściwie dzieje się pod moimi oknami... w takich chwilach człowiek zdaje sobie sprawę, jak życie jest kruche i jak czasem nie warto sobie zaprzątać głowy takimi małymi głupimi kłótniami czy nieprzyjemnościami. Trzymajcie się!!!
  Agnieszka

  Panie, u ciebie nie ma przypadków. To trudne do pojęcia, ale wiara skłania nas do rozumienia, że stało się to za Twoim przyzwoleniem. Przyjmij zmarłych do swego królestwa. Ulecz poranionych, pociesz smutnych...
  Alina

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Reklama

  Zachowane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół