Nowy Numer 11/2018 Archiwum

Prawo do niemożności otrzymania pomocy

Obłęd narasta. Europarlament chce zakazu terapii dla osób ze skłonnościami homoseksualnymi.

Europarlament przyjął raport roczny w sprawie stanu praw podstawowych (przypomnijmy, że jednym z tych praw jest możliwość zawierania jednopłciowych „małżeństw” – dlatego Polska podpisała kartę praw podstawowych UE z ograniczającym ją protokołem brytyjskim). Raport ten wzywa państwa członkowskie Unii m.in. do uczenia dziatwy szkolnej o tolerancji, walki z dyskryminacją, domaga się też zakazania leczenia homoseksualizmu. Bo to narusza „prawa osób LGBTI”.

Za przyjęciem raportu głosowało 435 eurodeputowanych, przeciw 109. I teraz uwaga: spośród polskich euoposłów „za” było 17 osób, zaś sprzeciw wyraziło 25. Tak więc za naszą reprezentację w PE nie musimy się wstydzić – większość zachowała się jak trzeba.

Pozostali, wraz z całą rzeszą europosłów, podnieśli rękę za ludzką krzywdą. Dokładnie tak, bo przecież nikt nigdzie nie zmusza osób odczuwających w sobie skłonności homoseksualne do jakiejkolwiek terapii. Nikt nie wyszukuje takich osób i nikt za nimi nie goni. Wynika to z ich własnej potrzeby. I oto teraz osoby takie otrzymują „prawo” do niemożności korzystania z pomocy. Bo ktoś tam gdzieś tam orzekł, że nic im nie jest, a nawet że trafił się im wyższy rodzaj zdrowia. A że oni cierpią, że jest im z tym źle? Nie mają prawa tego twierdzić. Światli Europejscy mówią, że homoseksualizm jest zdrowy, dobry, normalny i naturalny. Powołują się na Światową Organizację Zdrowia, która orzekła to w zamówionym, zmanipulowanym głosowaniu już dawno temu – i od tego czasu osoby z problemami z tożsamością płciową są coraz bardziej odcinane od możliwości uzyskania pomocy.

Tak się składa, że miałem kilkakrotnie do czynienia z osobami z problemem homoseksualnym, które szukały pomocy. Ci panowie (w jednym wypadku jeszcze chłopak) najwyraźniej nie wiedzieli, że w ten sposób naruszają najświętszy ze współczesnych dogmatów tolerancjonizmu. I że obrażają i poniżają „wszystkich homoseksualistów”, bo przecież zdrowych się nie leczy.

Trującym owocem takiego myślenia już teraz są kraje, w których za pomoc osobom cierpiącym z powodu homoseksualizmu odpowiada się karnie.

I trwa zaklinanie rzeczywistości, tak aby odpowiadała zamówieniu gejowskiej propagandy. A największymi ofiarami tego szaleństwa są mężczyźni i kobiety, którzy chcą zwyczajnie funkcjonować, jak każdy, a nie obnosić się z przyznanym im przymusowo certyfikatem świętej krowy.

« 1 »
oceń artykuł
 • PanGoladkin
  09.03.2018 15:28
  Smutne i straszne. Pedofilów też powinno zakazać się leczyć, bo to obraża ich seksualne skłonności. Mądre głowy w Brukseli są mądrzejsze od Boga i natury, i zboczenie uznają za normę (szanuję chorych zarówno na homoseksualizm, jak i pedofilię i życzę im wyjścia z tych chorób, nie mogę tylko pojąć dlaczego jednych chorych się okłamuje że są zdrowi, a innych nienawidzi za ich chorobę).
  doceń 2
 • Eugeniusz_Pomorze_
  09.03.2018 23:40
  Kulfonie, już Św. Paweł w 1 Liście do Koryntian pozbawił złudzeń tych chrześcijan z Koryntu, którzy nie bardzo widzieli potrzebę nawrócenia ze wszystkich rodzajów zła. Ogólnie starożytni mieszkańcy Koryntu kojarzyli się z rozwiązłym trybem życia. To było greckie miasto portowe, a przy tym jedno z kilku miejsc w Imperium Rzymskim, w którym uprawiana była prostytucja sakralna. Św.Paweł pisze: "9) Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10) ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego." (1 Kor 6, 9-10) Jak widzisz w tym swoistym katalogu nieprawości święty Apostoł ostrzega przed grzechami, bo te skutecznie zamykają grzesznikowi drogę do nieba. Grzechy wymienione w powyższym katalogu dotyczą oczywiście zarówno mężczyzn, jak i kobiet, ale oczywistym też jest, że te akurat wymienione grzechy częściej jednak popełniają mężczyźni. Masz rację pisząc, o pedofilii jako o zjawisku zdecydowanie męskim. Ale zwróć uwagę, że sfera nieczystości to generalnie domena męskich "zainteresowań", nie żeńskich. Kobiety oprócz naturalnej łagodności i mądrości mają przecież i tę dodatkową ostateczną barierę ochronną, jaką jest świadomość konsekwencji współżycia, czyli świadomość możliwości zajścia w ciążę. Mężczyźni nie muszą przejmować się konsekwencjami swego życia seksualnego, bo ciąża im nie grozi. Grożą nam mężczyznom (poza tymi wiecznymi) oczywiście inne konsekwencje np. wirus HIV, choroby weneryczne, czy konieczność płacenia... alimentów, ale my przecież nie wierzymy w takie "zabobony", no bo... nam to się "na pewno nie trafi". Dlaczego mnie homoseksualne autorstwo 40 procent zbrodni pedofilii przekonuje? Powodów jest sporo, ja podam dla tylko trzy przykłady z brzegu: 1) homoseksualiści są dużo bardziej uzależnieni od seksu, niż inni - są po prostu... seksoholikami (!) i najlepiej obrazują ten fakt parady LGBT, na których normalnie nie wygląda nikt... 2) homoseksualiści coraz częściej, coraz głośniej i otwarcie żądają możliwości adopcji dzieci! 3) Homoseksualiści nie kochają, tylko zmieniają partnerów wielokrotnie - często w życiu jest ich kilkudziesięciu, a nierzadko obiektów "miłości" jest nawet... kilkuset! - I co ważne - przy takiej rotacji siłą rzeczy... wiek partnera nie może odgrywać najważniejszej roli...
  doceń 1
 • vox clamantis
  10.03.2018 08:25
  GN walczy o wolność wypowiedzi, ale pytanie o reakcję dziennikarza na oficjalne dokumenty Episkoptatu Polski usuwa. Zatem powtarzam te cytaty. Czy to też usuniecie?
  „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi”, ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/

  "Nie można tego rozumieć jako naszego potępienia ludzi nawiązujących relacje pozamałżeńskie, w tym osób homoseksualnych, ani jako zaprzeczenia potrzeby ochrony ich intymności. [...]. Wystarczą istniejące instytucje prawne nieznające płci ani orientacji seksualnej, mające o wiele bardziej uniwersalny zakres zastosowania: pełnomocnictwo, współwłasność, umowa spółki, przydatna w razie wspólnego prowadzenia gospodarstwa, testament itp"
  doceń 20
 • GUT
  11.03.2018 14:02
  📈Talent pracuje, geniusz tworzy.
  📉Robert Schumann