Nowy Numer 8/2018 Archiwum

Arkadio i Litza rzucają w PRZEpaść! - premiera teledysku

Mocny obraz do mocnego utworu to najkrótszy opis nowego teledysku Arkadio - „PRZEpaść". Rockowy charakter utworu podkreślił swoim udziałem frontman zespołu Luxtorpeda - Litza. Poniedziałkowa premiera to pierwsza zapowiedź albumu „NaCZYNIE", który ukaże się nakładem nowej wytwórni RTCK Muzyka. 

Arkadio&Miczu + LITZA - PRZEpaść (scr. Dj Bulb) [NaCZYNIE]
RTCK Muzyka
 

Arkadio i Litza nawołują do zerwania z postawą „oko za oko – ząb, za ząb" w myśl zasady - „urazy chętnie darować". Zachęcają dosłownie do rzucenia w przepaść wszystkich ran i lęków oraz krzywd, które nas spotkały.  

Płyta „NaCZYNIE" to muzyczna opowieść, której "nić fabularną" stanowią uczynki miłosierdzia względem duszy. - Cieszę się, że na jednym krążku udało nam się zebrać tak wyjątkowych gości – podsumowuje Arkadio. Przedstawiciele wytwórni RTCK Muzyka zapowiadają, że kolejni goście będą ujawniani sukcesywnie do premiery zaplanowanej na 1 grudnia.  

Od dziś ruszyła przedsprzedaż krążka. Osoby, które teraz zdecydują się zamówić album zapłacą mniej i otrzymają go w pakiecie z opaską i autografami. Zamów zamówienia TUTAJ (https://www.rtck.pl/sklep/wydawnictwo/arkadiomiczu-naczynie/)

Ze wszystkich osób, które zamówią preorder, wytwórnia RTCK Muzyka wylosuje jedną, która otrzyma całą dyskografię Arkadio.

Projekt został objęty patronatami między innymi Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego, Światowych Dni Młodzieży, oraz Biskupa Grzegorza Rysia jako duchowego kierownika projektu. Płyta jest wspólnym dziełem Arkadio oraz producenta muzycznego, autora bitów i wokalisty Micza (Michał Ziomek).

 

arkadio@rtck.pl
www.rtck.pl
www.arkadio.pl

 

« 1 »

Zobacz także

Reklama

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy