Nowy Numer 07/2018 Archiwum

Strzelanina w szwedzkim Malmoe

Jak podaje Polskie Radio, w wyniku strzelaniny w jednym lokali, trzy osoby zostały ranne. Dwójka z nich walczy w szpitalu o życie.

Tuż przed szóstą rano, do jednego z lokali wynajmowanym przez lokalne stowarzyszenie, wszedł niezidentyfikowany, uzbrojony człowiek i otworzył ogień do znajdujących się na miejscu osób. Według miejscowej policji, w lokalu miało znajdować się 70-100 osób.

Jak informuje Polskie Radio, strzelaninę miała poprzedzić bójka na ulicy przed lokalem. Mężczyzna, który strzelał do tłumu, miał krzyczeć "Kto pobił mojego brata?". Strzelanina wywołała panikę wśród ludzi zgromadzonych w lokalu.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, służby ratunkowe przewiozły do szpitala trzy osoby w wieku 20-25 lat. Dwie z nich są w stanie krytycznym. Policja na razie nie ujęła sprawcy strzelaniny.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Reklama

 • Gość
  13.08.2017 16:46
  Nie wpuszczać do Polski islamskich imigrantów! Ułatwić dostęp Polaków do broni, jeśli nie - to będzie u nas jak w Malmoe
  doceń 4
 • Gość, ale inny
  13.08.2017 19:08
  Gościu, czy ty chcesz kogoś z tej broni zabijać? Z tej broni co do której masz mieć lepszy dostęp? A piąte przykazanie pamiętasz?

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy