GN 20/2018 Archiwum

Narkotyki, seks, joga, tarot, wróżby, próba samobójcza

Bóg jest w stanie wyciągnąć każdego nawet z najgorszego bagna. O tym opowiedział Maciej Sikorski, bloger gosc.pl, instruktor teatralny, pomysłodawca i założyciel teatru „EXIT”.

Maciej Sikorski: Byłem w piekle. Nie polecam
Salve TV

- Myślę, że gdyby naprawdę każdy na początku drogi, którą podejmuje zdawał sobie sprawę dokąd ona prowadzi, to być może piekło byłoby puste i nikt do niego nie trafiał. W moim przypadku to było tak, że ta konstatacja gdzie jestem nastąpiła już bardzo późno, w momencie, w którym osiągnąłem pewne stany – mówił Maciej Sikorski.

- Gdyby nie Rysiek (Riedel – przyp. red.), to w 99 procentach ta historia zakończyłaby się źle. Ja przeżywałem wielką fascynację osobą Ryśka (…) Będąc w miejscu, gdzie narkotyki były wszędzie, osoba, która była najbardziej chora i w to zaangażowana, czyli Rysiek, był tą osobą, która mnie powstrzymała – opowiadał.

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

 • Szczera
  18.04.2017 19:32
  Tylko, że seks nie jest niczym innym, jest cudownym wynalazkiem Boga, a Wy go wymieniacie w jednej linijce z narkotykami i wróżbami. A potem się dziwcie, że ludzie myślą, że Kościół odrzuca cielesnosc małżeństwa.
 • JAWA25
  18.04.2017 23:03
  joga wymieniona obok narkotyków i samobójstwa - tak jakby Jacek Bolewski SJ autor dzieła o jodze "Daleki Wschód na Zachodzie" był propagatorem takich spraw
  doceń 8

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama