Nowy numer 20/2018 Archiwum

Popularny bank zawiesza usługi na kilka dni. Kiedy?

Klienci nie będą w tym czasie mogli m.in. dokonywać przelewów i sprawdzać stanu konta.

Przerwa w usługach Alior Banku potrwa od piątku 24 marca od godziny 23.00 do godziny 6.00 w poniedziałek 27 marca. W tym czasie dla klientów nie będą dostępne placówki stacjonarne, bankowość internetowa oraz mobilna. Innymi słowy niemożliwe będzie dokonanie m.in. takich czynności jak realizowanie przelewów czy sprawdzanie stanu konta. Normalnie będą jednak działać karty bankomatowe - będą działały w sklepach i bankomatach.

Co jest przyczyną tak długiej przerwy w dostępie do usług Alior Banku? To skutek procesu łączenia Alior Banku z Bankiem BPH. W czasie przerwy ma dojść do ujednolicenia i scalenia części informatycznych obu placówek.

 

 

 

« 1 »

Zobacz także

 • panax
  20.03.2017 19:34
  To bardzo nie w porządku wobec Kasy Stefczyka.
  doceń 5
 • Gość
  20.03.2017 23:08
  To skandal : Kasa Stefczyka powinna ostro zareagować na to, co PT niniejsza strona zrobiła. Oburzam się jako stały czytelni, którego wprowadzono denerwująco postraszono. Smutno, bo, niestety, coraz częściej na tutejszej stronie info spotyka się styl i język mediów nierzetelnych, skandalizujących, niby mających sprowokować do poznania pełnej treści artykułu, a de facto tendencyjnie sugerujących "senzację". I gdzie szukać rzetelności i prawdy ???
  doceń 3
 • Gość
  20.03.2017 23:13
  Czyżby Alior Bank i Bank BPH PT Redakcji coś "odpaliły" ? A może to jest w redakcji nowy praktykant ?
  doceń 2
 • Gość
  21.03.2017 07:20
  Nie piszcie tytułów jak z Onetu tylko po to by ktoś kliknął! Wiadomo jaki bank więc trzeba napisać nazwę.
  doceń 3

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama