Nowy numer 16/2018 Archiwum

Kidawa-Błońska: Wznowienie obrad nie wcześniej niż o godz. 11

Sejm wznowi w czwartek obrady nie wcześniej, niż o godz. 11.00 - poinformowała dziennikarzy wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska (PO). Jak dodała, obrady zostały przesunięte na prośbę PO.

Posiedzenie Prezydium Sejmu odbędzie się o godz. 10.30, a Konwent Seniorów o 10.45. Wcześniej planowano, że obrady zostaną wznowione o godz. 10.00.

W czwartek po godz. 8.30 w Sejmie zebrał się zarząd krajowy Platformy Obywatelskiej, później planowane jest posiedzenie klubu PO. Platforma omawia ewentualne dalsze kroki w sprawie protestu w Sejmie.

Kidawa-Błońska była pytana o słowa szefa klubu PiS Ryszarda Terleckiego, który jest przekonany, że część opozycji sama opuści salę plenarną.

"Na pewno nie protestujemy dla zabawy, że mamy takie widzimisię, tylko stoimy na straży pewnych wartości" - podkreśliła. Wyjaśniła, że chodzi o wartości związane m.in. z wolnościami czy z prawem. Zapewniła, że będą one w Sejmie szanowane. "Mamy bardzo dużo zdrowego rozsądku i bardzo dużą odpowiedzialność" - podkreśliła Kidawa-Błońska.

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

 • Gość
  12.01.2017 11:18
  "Mamy bardzo dużo zdrowego rozsądku i bardzo dużą odpowiedzialność".
  Tiaaaaaa....
  Zapytam czysto teoretycznie.
  Czy jak chory w szpitalu psychiatrycznym twierdzi, że jest zdrowy, to go wypisują?
  Innymi słowy - czy o zdrowym rozsądku na pewno może zaświadczyć sam zainteresowany?
  doceń 0

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama