Nowy numer 20/2018 Archiwum

Marszałek otworzył posiedzenie Sejmu i... po chwili zarządził przerwę do czwartku...

Mównica w dalszym ciągu jest blokowana przez posłów PO.

Tuż po rozpoczęciu posiedzenia posłowie uczcili chwilą ciszy i modlitwa zmarłych parlamentarzystów. Po tym wydarzeniu marszałek Kuchciński zarządził przerwę w obradach. Ciąg dalszy wyznaczono na czwartek, na godzinę 10.

« 1 »

Zobacz także

 • Gość
  11.01.2017 20:25
  "Na Konwencie Seniorów padła propozycja, by odwlec posiedzenie Sejmu może o parę godzin, może jeszcze dłużej, by w tym czasie prowadzić rozmowy na temat rozwiązania sytuacji. Jesteśmy gotowi na to przystać, pod oczywistym warunkiem, że posłowie PO opuszczą salę plenarną oraz, że złożą taką deklarację, jak inne kluby, że nie będą więcej blokować mównicy" - powiedział wicemarszałek Terlecki po spotkaniu władz PiS, w przerwie Konwentu Seniorów.

  Prawie się udało. A jak wiadomo prawie czyni wielką różnicę.
  doceń 0
 • Gość
  11.01.2017 20:27
  To jest genialne. PiS miał wszystko. Opozycję strzelającą sobie w stopy ze śrutówki, Skłóconego ze wszystkimi naburmuszonego Schetynę, Porto-Petru, strajkujących, którzy ledwo dychali i których nikt już nie oglądał, twardą i mocną narrację, że "nie ustąpimy warcholstwu"... Mieli wszystko z przewagą włącznie i... ustąpili dogorywającemu warcholstwu...
  doceń 1
 • Gość
  11.01.2017 21:20
  Hehehe, a po-wcy już się szykowali na męczenników kaczyzmu, brawo pan prezes PiS, brawo Kuchcinski
  doceń 4
 • Gość
  11.01.2017 23:35
  i BARDZO DOBRZE ZROBIŁ !!!! Szanujmy się ! A swoją drogą warto było patrzeć na miny i zezorientację okupantów sejmowych.
  doceń 2

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama