• facebook
 • twitter
 • YouTube
 • Newsletter
 • rss
 • Fala wsparcia dla Błaszczykowskiego po niestrzelonym karnym

  jdud

  dodane 01.07.2016 00:03

  Polski Twitter natychmiast zareagował wielkim wsparciem dla Kuby Błaszczykowskiego, którego strzał w serii rzutów karnych obronił portugalski bramkarz. Polska odpadła w ćwierćfinale piłkarskiego Euro we Francji.

  Jakub Błaszczykowski   Jakub Błaszczykowski Bartłomiej Zborowski /pap Minister sportu Witold Bańka:

  Znana blogerka Kataryna:

  Dziennikarz Radia Zet Roman Osica:

  Mats Hummels z reprezentacji Niemiec:

  I oczywiście aktor Russell Crowe (O, człowieku... Pech. Grałeś świetnie. Bądź dumny. Kochamy, Cię, Kuba. Jesteś bohaterem. Gratulacje dla Portugalii.):

  Chrystusowcy:

   

  «« | « | 1 | » | »»

  TAGI: EURO 2016

  Zobacz także

  • Wojo19
   01.07.2016 14:07
   Jednoczy, tak i owszem ale tylko i wyłącznie w czasie meczy...
  • Gość
   01.07.2016 15:05
   Brawa dla Kuby i całej drużyny!!!
  • kaszkiet
   02.07.2016 00:09
   Kuba co Cie nie zabije to Cie wzmocni.Tworzycie wkoncu piekna futbol i nadzieje na dalsze sukcesy jestesmy z wami i bedziemy dopingowac.Niezalamujcie sie to dopiero poczatek waszej drogi na lepsze niedlugo mistrzostwa swiata dacie rade bo was stac na lepsze granie...udowodniliscie
  • wojowniknajprzedniejszy
   02.07.2016 06:15

   Drogi Robercie, Krycha, Kuba i inni …
   Żeby chcieć, to trzeba przede wszystkim umieć. Najlepiej poobwieszać się zegarkami za 50 tyś euro czy tam złotych. Futrach, ala zniewieściały chłopczyk i najnowszych garniturkach. O brykach nie wspomnę. Ja też chciałem kiedyś biegać szybciej 100, ale stanąłem na 10.5 i ani rusz.
   A to co napisałem do Kuby i Adasia…
   Drogi Kubo,
   Mówisz, że nie strzeliłeś źle. Bramkarz poszedł w ciemno i obronił strzał. Mówisz jeszcze i to, że zawsze strzelasz w ten róg. Zatem, nie dziw się, że bramkarz to obronił. Sam grając w klubie, byłem wykonawcą rzutów karnych i miałem opracowanych kilka schematów. Powinieneś chyba wiedzieć o tym, że jeden sposób, jedna wersja, nie jest wystarczająca. Czyja zatem wina? Czy to jest poziom reprezentacyjny? Najłatwiej powiedzieć słowami największego ignoranta komentującego mecze, który dla ciekawości dodam, nigdy nie zaznajomił się z przepisami gry w piłkę nożną, Dariusza Szpakowskiego, i powiedzieć „Nic się nie stało”. A to wszystko tylko po to, aby znów pojechać sobie na kolejne zawody. Turysta-komentator. „Biorę to na klatę”. Raczej opracuj kilka wariantów wykonywania rzutów karnych. Były reprezentant Polski w piłce nożnej, wykonawca rzutów karnych.

   To dla ciebie Adamie też przesłanie. Zamiast partii, golfa, baseniku, kolejnej filiżanki kawy, tzw. odstresowania się, opracuj z piłkarzami, dla każdego z nich, kilka wariantów wykonywania rzutów karnych.

   Karne to nie żadne szczęście i loteria, ale umiejętności… Michale Pazdan…

   Robercie, nie zabrakło wam szczęścia, ale umiejętności … z jedną wersja strzelania karnego, nie wychodzi się na mecz IV ligi… okręgowej …

   Przygoda jak to zwykle bywa zakończyła się w typowo słowiański sposób … wielcy przegrani … mogli być wygrani … ale do tego trzeba być przygotowanym …

   Polska na Euro 2016. Łatwo być z pokonanymi. Lepiej byłoby ze zwycięzcami. Lepiej, wygodniej, łatwiej współczuć, aniżeli wygrać. Łatwiej być przegranym, aniżeli zwycięzcą.

   Jesteś przegranym, wszyscy ci współczują. Mogłeś być zwycięzcą i nikt by o tym nie wiedział. Co wybierasz? Polska na Euro 2016.

   Były reprezentant Polski w piłce nożnej, wykonawca rzutów karnych. Obecnie od 27 lat kapłan misjonarz…
  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Reklama

   Zachowane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół