Nowy numer 16/2018 Archiwum

Polska nie przyjmie migrantów

Rząd po zamachach w Brukseli zaostrza stanowisko w sprawie uchodźców.

Premier Beata Szydło w wywiadzie dla Superstacji stwierdziła, że w tej chwili nie widzi możliwości, by uchodźcy przyjeżdżali do Polski.

-Poprzedni rząd zadeklarował, że będzie uczestniczył w przyjmowaniu uchodźców. Zgodził się na to, żeby kilka tysięcy osób mogło trafić do Polski na zasadzie dobrowolności - powiedziała pani premier.

Wspomniała również, że 28 krajów Unii Europejskiej zgodziło się rozwiązać problem uchodźców poprzez relokację. Podkreśliła jednak, że w tej chwili przyjazd migrantów do Polski jest niemożliwy.

« 1 »

Zobacz także

 • Ulgix
  23.03.2016 23:33
  Uffff!!!!!!!
  doceń 0
 • MBTM
  24.03.2016 06:21
  Oczywiście że przyjmiemy, ponieważ Merkel kazała Platformie przyjąć na początek 7 tysięcy imigrantów, a PiS to taka rozwodniona prawica, i nie ma tam ludzi bezkompromisowych, mężów stanu.
  Mimo wszystko nawet to kłamstwo ma swoje pozytywne strony, ponieważ informacja poszła w świat, imigranci też ją usłyszą, a oni mają słyszeć że Polska ich nie przyjmie, że postawi wojsko na granicy, że wojsko będzie bronić Polaków. Im więcej takich słów, tym mniej imigrantów.
  doceń 1
 • Bond (James)
  24.03.2016 13:27
  Naprawdę warto przeczytać fragment książki Waldemara Łysiaka p.t. "Stulecie kłamców". Jest w niej cz.III p.t. "aNATOmia kłamstwa".

  Uważam, że to naprawdę powinna być obecnie lektura obowiązkowa, bo jest tam opisane jak to było w serbskim Kosowie. Jak sobie przeczytacie, to zauważycie, że to dzieje się dziś w Europie to powtórka z Kosowa, tylko na większą skalę i szerokim terytorialnym frontem. Czyżby Kosowo było próbą generalną przed obecnym procederem? W każdym razie pouczająca lektura.

  Jeśli nie skończymy z tym otwarciem i pomaganiem to skończy się jak w Kosowie - skolinizują nas a potem ... w najlepszym wypadku będziemy w Europie dhimi.

  Jest oczywiste, że w Europie mamy wojnę! Świadczą o tym wybuchy bomb, wojsko na ulicach i znaczna część terytoriów podbitych już przez Islam i będącymi przyczółkami do dalszego podboju (strefy no go). Jeśli ktoś tego nie dostrzega to znaczy, że mu rozumek szwankuje.
  doceń 5
 • qwera
  29.03.2016 10:17
  Tego oczekiwałam od rządu Beaty Szydło. Teraz tylko trzymać kciuki, by pozostał konsekwentny.
  doceń 0

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama