Wyciekł projekt orzeczenia TK?!

dodane 09.03.2016 10:34

jdud /wpolityce.pl

Portal wpolityce.pl opublikował dokument, mający być projektem wyroku Trybunału Konstytucyjnego w rozpatrywanej właśnie sprawie nowelizacji ustawy o TK.

Wyciekł projekt orzeczenia TK?!   Rafał Guz /pap

Portal twierdzi, że jego dziennikarzowi (dziennikarzom?) aż w trzech źródłach udało się w ostatnim czasie obejrzeć taki sam, 269 stronicowy, bardzo skomplikowany projekt przyszłego orzeczenia, które ma być wydane dzisiaj. W jednym ze źródeł tekst udało się skopiować. W technicznym opisie dokumentu znaleźć można nazwisko jego autora, jednego z sędziów Trybunału - podaje wpolityce.pl.

Tekst projektu można przeczytać TUTAJ. Ciekawe, na ile będzie zbieżny z ostatecznym wyrokiem. Wpolityce.pl twierdzi, że już od dwóch tygodni niektórzy politycy Platformy Obywatelskiej i inni przedstawiciele establishmentu III RP wzajemnie przesyłają sobie, poprawiają i komentują ten projekt. Portal nie przedstawił jednak dowodów, wskazujących, że tak się dzieje.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI | TK, TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY

Zobacz

Przeczytaj komentarze | 10 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 1 _jasiek 09.03.2016 13:22
Kto by nie upowszechnił, to taki tekst przed obradami sądu i naradą sędziów to hańba dla sądownictwa. A kto pisał, zawiera metryczka pliku - sędzia TK.
Plusów: 2 _jasiek 09.03.2016 13:18
Plujcie, plujcie, zawsze coś się przylepi. SMS to są rozsyłane między waszą opcją, fajnie, że się przyznajecie publicznie. Ja sobie przeglądałem wPolityce.pl i komunikat z lektury zamieściłem we wcześniejszym wątku o tym kabarecie.
Plusów: 2 _jasiek 09.03.2016 13:11
Prezes Rzepliński? !!!
Plusów: 3 Fryderyk 09.03.2016 12:43
PiS w orwellowskim stylu przekształca się w BiN, czyli Bezprawie i Niesprawiedliwość.

wszystkie komentarze >