Wypadek samochodu prezydenta

dodane 04.03.2016 20:15

PAP |

W czasie piątkowego przejazdu prezydenckiej kolumny, w jednym z pojazdów uszkodzeniu uległa opona. Prezydentowi Andrzejowi Dudzie ani żadnej z towarzyszących mu osób nic się nie stało. BOR ustala przyczyny zdarzenia - poinformowała kancelaria prezydenta.

Wypadek samochodu prezydenta   Jacek Turczyk /PAP Andrzej Duda

Prezydent uczestniczył w piątek w Karpaczu (woj. dolnośląskie) w mistrzostwach Polski parlamentarzystów i samorządowców w narciarstwie alpejskim.

Jak poinformowała PAP prezydencka kancelaria w piątek "w trakcie przejazdu kolumny prezydenckiej w jednym z pojazdów uległa uszkodzeniu opona".

"Ani prezydentowi, ani żadnej z towarzyszącej mu osób nic się nie stało" - poinformowano. Jak podała kancelaria, "Biuro Ochrony Rządu ustala przyczyny zdarzenia".

Radio RMF FM podało wcześniej w piątek, że prezydent jechał autostradą A4 z Karpacza i w okolicach Lewina Brzeskiego k. Opola pękła tylna opona w prezydenckiej limuzynie, auto zjechało na pobocze; prezydent korzystając z innego samochodu z kolumny wyruszył w dalszą drogę do Wisły.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI | ANDRZEJ DUDA, DROGI, PREZYDENT, WYPADKI

Zobacz

Przeczytaj komentarze | 9 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Meyson 07.03.2016 00:39
Niezalogowany użytkownik Kpina, przez głupią oponę kłótnia na wszystkich portalach. Kilka razy strzeliła mi opona, nawet raz z przodu przy prędkości ok. 120 i nic poważnego się nie stało. Na pewno nie było takich efektów specjalnych.
Wygląda to na pokazówkę w stylu pisuarskim, (patrzcie jaki ze mnie bohater).
A poza tym nie zgadzam się żeby ktokolwiek z rządu jeździł sobie na narty służbowym autem za nasze pieniądze.
Jak chcesz sobie pojeździć to jedź własną furą za własną kasę.
Plusów: 1 BeatrczeKlempa 05.03.2016 15:38
Niezalogowany użytkownik @MagdaFo
kiedyś sprawdzałaś u siebie zdolność czytania tekstu ze zrozumieniem sensu?
Plusów: 1 MagdaFo 05.03.2016 12:54
Niezalogowany użytkownik i po co ta głupia ironia? Lepiej z tym? A może żółć i zwykła nienawiść zalewa szare komórki? Na onet tam jest szczujnia a tutaj piszą i i miejsce dla ludzi Wiary!
Plusów: 3 Maluczki 05.03.2016 10:20
Niezalogowany użytkownik BOR będzie prowadził dochodzenie w sprawie samego siebie?!
Kpina jakaś czy co?!

wszystkie komentarze >