Premier Szydło odpowiada 9-latce

dodane 20.01.2016 15:29

jdud

Od paru dni w sieci krąży list 9-letniej Julii, która skarży się premier Beacie Szydło, że 500 zł z rządowego programu Rodzina 500+ dostanie tylko jej młodsza siostra.

"Pierwsze dziecko też powinno mieć do tego prawo" - pisze dziewczynka, której (załóżmy, że autentyczny) list zamieściły m.in. portale gazeta.pl i newsweek.pl.

Poniżej zamieszczamy list Julii i odpowiedź pani premier.

 

 

 

«« | « | 1 | » | »»

Zobacz

Przeczytaj komentarze | 30 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 irek 27.01.2016 08:22
Niezalogowany użytkownik do gebowicz - A jeśli premier by nie odpowiedziała na list to też byś zrzędził że Rząd ignoruje dzieci lub inne bzdury pisał.Piszesz dla samego pisania.
Plusów: 1 Hydrus 23.01.2016 17:45
Bo jedynakom się nie należy. Bo jedynacy nie zastąpią w przyszłości swoich rodziców. Bo wreszcie, to dzieci z rodzin wielodzietnych, będą utrzymywać w przyszłości rodziców jedynka, gdy ci przejdą na emeryturę.
Plusów: 1 Hydrus 23.01.2016 17:32
Zawsze śmieszy mnie twierdzenie, że kogoś nie stać na dziecko. Jak ktoś chce mieć dzieci, to je będzie miał. A jak nie chce, to zawsze znajdzie wymówkę, że go "nie stać". Na inne rzeczy go stać, a na dziecko nie. Ciekawa, że w czasie wojny jakoś ludzi było stać na dzieci, a teraz, w czasie pokoju, nie stać.
Ludzie zrobili się wygodni i większości nie widzą dalej, niż czubek własnego nosa.
Plusów: 2 Adam 22.01.2016 15:13
Niezalogowany użytkownik Nie rozumiem beznadziejnych i dziecinnych komentarzy niektórych ludzi, program jest naprawdę dobry ponieważ w końcu ktoś chce wziąć się za rodziny w Polsce. Do tej pory nie mogliśmy na to liczyć. Pieniądze przeznaczone w końcu dla Polaków.
Prowokacja to to, co do tej pory działo się w rządzie, a teraz jest po prostu władza, nie zła, nie dobra, taka jaka powinna być na te czasy.

wszystkie komentarze >