Nowy Numer 8/2018 Archiwum

Handel organami nienarodzonych. "To był bliźniak"

To był bliźniak - mówi dyrektor ds. badań ośrodka Planned Parenthood w Houston, pokazując przeznaczone na sprzedaż szczątki dziecka zabitego w klinice tej organizacji. To fragment kolejnego nagrania, odsłaniającego kulisy działania największej amerykańskiej organizacji aborcyjnej.

Organizacja The Center for Medical Progress opublikowała już 5 filmów, nagranych ukrytą kamerą, kompromitujących Planned Parenthood. Najnowszy z nich to zapis rozmowy Melissy Farrell, dyrektora ds. badań ośrodka Planned Parenthood w Houston z dziennikarzami, przedstawiającymi się jako klienci, potencjalnie zainteresowani kupnem fragmentów, a nawet kompletnych ciał nienarodzonych dzieci. Bo takie też oferuje im Melissa Farrel. Dodaje, że to, czy uda się pozyskać nienaruszone ciało dziecka, zależy od tego, "na ile pacjentka współpracuje z personelem podczas procedury (aborcji), zwłaszcza, gdy wyczerpuje się jej tolerancja na ból".

Farrell przyznaje wprost, że sprzedaż organów pochodzących z aborcji przyczynia się do zróżnicowania źródeł przychodów jej placówki. To istotne, bo szefostwo PP przyjęło linię obrony, wedle której tkanki pochodzące z aborcji były przekazywane instytucjom badawczym legalnie, bo w darze, czyli bez motywacji finansowej.

Jednak najbardziej poruszający może być fragment filmu, na którym Farrell pokazuje potencjalnym kupcom szczątki 20-tygodniowego maleństwa. - To był bliźniak - mówi. Na filmie widać ręce i nogi dziecka. Farrel wyciąga też szczypcami i pokazuje jego płuca.

Intact Fetuses "Just a Matter of Line Items" for Planned Parenthood TX Mega-Center
The Center for Medical Progress

Więcej o sprawie:

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

Reklama

 • Stanisław_Miłosz
  05.08.2015 17:02
  Trochę więcej szczegółów:

  http://prawy.pl/z-zagranicy2/10308-finansowana-przez-rzad-usa-organizacja-dokonuje-zbrodni-przeciwko-ludzkosci-wideo-drastyczne-sceny

  Biznes, ale nie tylko. To część Wielkiego Planu:

  http://prawy.pl/z-zagranicy2/10066-onz-chce-stworzyc-kategorie-osob-do-zabicia-nienarodzonych-chorych-i-niedoleznych

  doceń 2
 • GOG
  06.08.2015 13:22
  https://www.facebook.com/pages/Children-of-God-for-Life/223315007756611
  doceń 0

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy