„Jezus na stadionie”

dodane 06.06.2013 11:25

Marcin Jakimowicz

Tego dnia bohaterem dnia będzie Jezus Chrystus. A nie, jak mówi się „na mieście” o. John Baptist Bashobora. Organizatorzy jednodniowych rekolekcji zdecydowali się na szalony gest: wynajęli Stadion Narodowy w Warszawie. Kilkudziesięciotysięczny tłum będzie prosił o cud.

„Jezus na stadionie”   Roman Koszowski/Agencja GN o. John Bashobora

Na jeden dzień Stadion Narodowy zamieni się w wielką świątynię – opowiadają organizatorzy rekolekcji „Jezus na stadionie” – Będziemy razem uwielbiać Pana w mocy Jego Ducha, będziemy modlić się za siebie nawzajem, by doświadczyć Jego miłości. Obecny będzie bp Marek Solarczyk z diecezji warszawsko-praskiej i wielu kapłanów z całej Polski. Naszą dewizą są słowa „Jezus zbawia dziś, a każdy, kto w Niego wierzy nie zostanie zawiedziony” (1P 2,6).

Choć oficjalnym organizatorem spotkania jest Kuria Warszawsko-Praska organizatorzy poprosili o błogosławieństwo również pasterzy „drugiej strony” Warszawy. Otrzymali je od kardynała Kazimierza Nycza.

Nad chorymi modlił się będzie o. John Baptist Bashobora – kapłan z Ugandy, doktor teologii, który od lat służy charyzmatem uzdrawiania.

W spotkaniu może uczestniczyć każda osoba chętna, która zapisze się (Uwaga! Termin zapisów upływa 22 czerwca!) i opłaci swój udział. Zapisów można dokonać na stronie www.jezusnastadionie.pl

Spotkanie przewidziane jest na cały dzień. Nie będzie możliwości, by wziąć w nim udziału tylko częściowo. Wejście na stadion przewidziane jest do godz. 10.00. Płyta stadionu zarezerwowana jest dla osób niepełnosprawnych i rodzin z małymi dziećmi (poniżej 10 roku życia).

«« | « | 1 | » | »»

Zobacz

Przeczytaj komentarze | 19 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 czytelniczka 22.06.2013 20:05
Niezalogowany użytkownik kilka lat temu byłam w lublinie na takich rekolekcjach i doznałam spotkania z duchem św.NIESAMOWITE przeżycie i oczywiście że będę na stadionie jestem pewna że będą UZDROWIENIA
Plusów: 0 Seban 21.06.2013 11:31
Niezalogowany użytkownik „A jeśli ktoś wam powie: ‚Oto tu jest Chrystus!’ albo: ‚Tam!’, nie wierzcie. Bo powstaną fałszywi Chrystusowie oraz fałszywi prorocy i będą czynić wielkie znaki i dziwy, żeby — jeśli to możliwe — wprowadzić w błąd nawet wybranych. Oto was przestrzegłem"

Ew. Mateusza 24:23-25
Plusów: 0 waldi 07.06.2013 17:52
Niezalogowany użytkownik Ad trup)

Trup nie bądź duchowym trupem. Ten świątobliwy ksiądz z Afryki (nawiasem mówiąc opiekuje się w Kongu ok. 6 tysiącami osieroconych dzieci), charyzmatyk, nie przyjeżdża tutaj na koncert, aby tłumy fascynowały się jego osobą. On przyjeżdża aby wspólnie z innymi wielbić Jezusa Chrystusa. Oddawać mu publiczną cześć. A cześć Bogu należy oddawać wszędzie, także na stadionach, bo wszystko do Boga należy. Boga nie można zamknąć w kościołach, ,b,co cała ziemia do Niego należy i my ludzie też.

Plusów: 0 vanitas 07.06.2013 09:29
Niezalogowany użytkownik Google chyba działa?
http://www.jezusnastadionie.pl/regulamin

Koszt udziału w rekolekcjach

Koszt udziału
ZWYKŁY - 40 PLN, dla osób od 17 roku życia wg rocznika (urodzonych do 1996)
ULGOWY - 20 PLN, dla osób do 16 roku życia wg rocznika (urodzonych od 1997)
Bonusy
Za każde 20 zwykłych biletów otrzymujesz dodatkowo 1 zwykły bilet GRATIS


wszystkie komentarze >